iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 11. 2014
10:45 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
2713
zhlédnutí

Chcete mě?

Obecně prospěšná společnost Rafael — Zachráníme kazašské irbisy? — Ochrana kočky divoké — Nabídka koček ze Dvora Králové

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Obecně prospěšná společnost Rafael

  0:54 do playlistu

  Obecně prospěšná společnost Rafael
  Od loňska se Šárka Rousková a Iva Volková snažily zřídit první dočasný domov pro týrané psy z celé ČR, které chtěly léčit na těle i na duši. Zařízení vybudovaly, otevřely a týraným pejskům skutečně pomáhají, léčí je a umísťují do nových domovů. V září zachránily fenku – týranou stafordku s jedenácti štěňaty, předtím pejsky před jistou smrtí od věčně opilého majitele, který je trápil hlady, bitím a kopáním, šťastné už učinily další pejsky i jejich nové páníčky. Jací lidé adoptují zachráněné pejsky a jak se Šárce a Ivě daří týrané pejsky nejen zachránit, ale i uzdravit a vrátit jim důvěru k člověku? Podívejte se na naši reportáž, ne každý dokáže tak nezištně poskytovat péči, rehabilitaci, psychoterapii, vytápěné pokojíčky a především lásku zvířatům, která zažila trápení, hlad nebo ubližování od svých předchozích majitelů.

 • Pomáháme jim přežít: Ochrana kočky divoké

  9:42 do playlistu

  Pomáháme jim přežít: Ochrana kočky divoké
  V dalším dílu miniseriálu se zaměříme na ochranu kočky divoké.

 • Listárna
 • Právní poradna
 • Zachráníme kazašské irbisy?

  14:57 do playlistu

  Zachráníme kazašské irbisy?
  Projekt záchrany irbisa, kriticky ohrožené šelmy, rozjela česká nezisková organizace Arnika ve spolupráci s libereckou zoo a kazachstánskými organizacemi. Jde o záchranu teritoria sněžných levhartů neboli irbisů horských. Šelmám hrozí, že přijdou o své přirozené teritorium v Národním parku Ile-Alatau, který se nachází poblíž kazachstánského bývalého hlavního města Almaty. V nejcennější části národního parku by podle developerských plánů měl stát turistický resort až pro deset tisíc návštěvníků. Místo divokých lesů, luk a skalnatých hor tu mají stát sjezdovky, lanovky, bazény a desítky budov. Ve volné přírodě Kazachstánu žijí poslední dvě stovky irbisů a těm hrozí vážné nebezpečí kvůli megalomanskému projektu.

 • Nabídka koček ze Dvora Králové

  20:52 do playlistu

  Nabídka koček ze Dvora Králové
  o.s. Další šance Slovany 175 Dvůr Králové nad Labem č.ú.: 236897918/0300

 • Soutěž

Přehrát vše

Související