iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 1. 2012
10:40 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
2045
zhlédnutí

Chcete mě?

Nové ekologické centrum NP Šumava — Rozumíte svému zvířeti? — Nabídka koček

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nové ekologické centrum NP Šumava

  0:33 do playlistu

  Nové ekologické centrum NP Šumava
  V reportáži si představíme nové ekologické centrum, jehož součástí bude i záchranná stanice pro handicapované živočichy. Zřizovatelem centra je Správa Národního parku Šumava. Za celým projektem stojí RNDr. Ing. Miloš Juha, který nám poskytne erudovaný komentář a provede nás zařízením. Záchranná stanice bude mít kapacitu cca 150 míst, bude tedy patřit k větším zařízením tohoto typu. Cílem bude, jako ostatně všude jinde, léčba poraněných volně žijících živočichů a pokud to bude možné - jejich zpětné navracení do přírody. Mezi další služby, které bude ekologické centrum poskytovat, je osvěta, která bude zaměřena nejen na oblast ochrany zvířat a péče o ně, ale také na ochranu přírody a životného prostředí. S tím souvisí i skutečnost, že bylo od prvopočátku přihlíženo k tomu, aby nově vznikající stavba, co nejméně zatížila přírodu a životní prostředí. Dům je nízkoenergetický, s ekologickým vytápěním… je zkrátka koncipován tak, aby životní prostředí skutečně ohrožoval co nejméně.

 • Miniseriál: Rozumíte svému zvířeti?

  6:32 do playlistu

  Miniseriál: Rozumíte svému zvířeti?
  V našem miniseriálu vám MVDr. Hana Žertová bude nabízet cenné rady o tom, jak si porozumět se svým zvířetem, tentokrát na téma: Jak naučit psa z útulku správné komunikaci a důvěře?

 • Nabídka koček

  8:51 do playlistu

  Nabídka koček
  o.s. Šanta kočičí Mezi vodami 1560/33 Praha-Modřany (areál bývalé Chirany) telefon: 723 882 612 číslo účtu: 209 977 082/0300 www.santakocici.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související