iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 11. 2011
10:00 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
1847
zhlédnutí

Chcete mě?

Novela občanského zákoníku týkající se opuštěných zvířat — Staří pejsci z útulku v Libni hledají nový domov — Miniseriál: Co bychom měli vědět o útulcích — Nabídka pejsků

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Novela občanského zákoníku týkající se opuštěných zvířat

  0:40 do playlistu

  Novela občanského zákoníku týkající se opuštěných zvířat
  V tomto dílu se budeme věnovat aktuálním informacím o připravované novele občanského zákoníku, která se týká opuštěných zvířat. O své názory se s námi podělí ochránci zvířat, kteří se zabývají různou činností. Rozhovor nám poskytne členka Ligy na ochranu zvířat a majitelka útulku pro pejsky Dagmar Kubištová, odbornice na ochranu volně žijících zvířat Věra Přibylová Aladzasová a Eva Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat. Nadace na ochranu zvířat připravila petici, která má podpořit změny v zákoně tak, aby na to nakonec nedoplatila zase jen zvířata. Pokud vám není lhostejný osud zvířat bez domova, můžete připojit k petici svůj podpis.

 • Staří pejsci z útulku v Libni hledají nový domov

  5:54 do playlistu

  Staří pejsci z útulku v Libni hledají nový domov
  V soukromém útulku v pražské Libni zůstalo po smrti majitelky Olgy Abrahámové několik starých psů, kteří nutně potřebují nový domov. Většina pejsků prožila v útulku velký kus života, jejich adaptace na nové prostředí proto může být komplikovanější. Přesto si zaslouží šanci. Věříme, že se najdou hodní a trpěliví lidé, kteří pejskům z libeňského útulku podají pomocnou ruku a dopřejí jim klidné dožití v domácím prostředí.

 • Miniseriál: Co bychom měli vědět o útulcích

  8:26 do playlistu

  Miniseriál: Co bychom měli vědět o útulcích
  V této části našeho miniseriálu se dozvíme něco o problémech, které trápí útulek pro psy v Plzni.

 • Nabídka pejsků

  9:18 do playlistu

  Nabídka pejsků
  Útulek pro zvířata v nouzi Plzeň – Borská pole, Daimlerova 1219 telefon: 377 828 350 nebo 724 317 314 číslo účtu: 705 705/0300 www.utulekplzen.cz

 • Pozvánka: Sraz milovníků zvířat

  12:51 do playlistu

  Pozvánka: Sraz milovníků zvířat
  Útulek Dášenka pořádá v sobotu 26. listopadu dobročinnou akci nazvanou Sraz milovníků zvířat. Akce proběhne od 15 hodin v sokolovně v Jílovém u Držkova a výtěžek z ní je určen na podporu zvířat z útulku Dášenka. Návštěvníky čeká bohatý program, například beseda s pracovníky útulku, fotoprojekce domácích mazlíčků, prodej výrobků se zvířecí tématikou, které pro tuto příležitost připravily děti, a také něco dobrého na zub. Vstupné je dobrovolné. Všichni jsou srdečně zváni.

Přehrát vše

Související