iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 5. 2011
22:45 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
1442
zhlédnutí

Terra musica

Klavírista Paul Badura-Skoda v Praze — Nikdy nekončící příběh v Liberci — Pergolesiho Stabat Mater na Pražském hradě

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nikdy nekončící příběh v Liberci

  0:51 do playlistu

  Nikdy nekončící příběh v Liberci
  Liberecké Divadlo F. X. Šaldy v poslední době překvapuje zajímavou dramaturgií. Tentokrát jeho baletní složka vsadila na původní českou novinku - taneční divadlo s názvem Nikdy nekončící příběh, s libretem Aleny Peškové a hudbou známé performerky, skladatelky a hráčky na kvinton Gabriely Vermelho, která se řadí mezi nejvšestrannější a nejpozoruhodnější osobnosti naší hudební a divadelní scény.

 • Pergolesiho Stabat Mater na Pražském

  10:30 do playlistu

  Pergolesiho Stabat Mater na Pražském
  Vznešenou atmosféru velikonočních svátků si připomeneme zajímavou interpretací Pergolesiho Stabat Mater na Pražském hradě. V pěveckých partech se představila sopranistka Liana Sass a ruská mezzosopranistka Galia Ibragimova, spoluúčinkoval orchestr Barocco sempre giovane pod vedením Josefa Krečmera.

 • Klavírista Paul Badura-Skoda v Praze

  18:18 do playlistu

  Klavírista Paul Badura-Skoda v Praze
  Rakušan Paul Badura-Skoda patří ke špičce světových klavíristů a každý jeho koncert je pro milovníky klavírního umění nezapomenutelným zážitkem. V Praze vystoupil v rámci cyklu Světová klavírní tvorba, pořádané koncertním jednatelstvím FOK, a brilantně intepretoval skladby W. A. Mozarta, L. van Beethovena a F. Schuberta.

Přehrát vše

Související