iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 10. 2013
13:32 na ČT24

1 2 3 4 5

13 hlasů
4094
zhlédnutí

@online

Falešné recenze zaplavují internet — Jak se vyrovnat s krádeží — Internetové petice — Češi a sociální sítě — Hoaxy měsíce — Konec Silk Roadu a Atlantisu — Klik týdne: Václav Moravec

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Falešné recenze zaplavují internet

  0:22 do playlistu

  Falešné recenze zaplavují internet
  Zaplatit si pochvalnou recenzi na internetu a už jen čekat na přísun popularity. Tak si rozhodlo vylepšit reputaci devatenáct amerických firem. Trvalo rok než rozsáhlý podvod odkryli vyšetřovatelé.

 • Týden v obrazech

  8:18 do playlistu

  Týden v obrazech
  Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu.

 • Blog týdne

  10:23 do playlistu

  Blog týdne
  Internetovým blogům aktuálně vévodí příběh Němky, která našla originální způsob, jak se vyrovnat s krádeží mobilního telefonu. Zloděj zapomněl vypnout funkci automatického nahrávání fotek na web. Žena se proto rozhodla zveřejňovat fotky zloděje na internetu.

 • Hoaxy měsíce

  12:38 do playlistu

  Hoaxy měsíce
  Nepoučitelní – takoví jsme my Češi, co se týká houksů, tedy poplašných a podvodných zpráv. Pravidelně zahlcuje maily například zpráva o sedmi štěňátcích zlatého retrívra, kterým, pokud nenajdou nového majitele, hrozí utracení. Tato fáma koluje na internetu už osm let.

 • Editorův výběr

  14:23 do playlistu

  Editorův výběr
  Internetové petice – jednoduchý nástroj, jak se vyjádřit k veřejnému dění. Oproti písemné petici mohou uživatelé internetu vyjádřit svůj názor rychle a okamžitě ho šířit i na síti. Téma pro editora týdne – Romana Ondrůje.

 • Infografika – Češi a sociální sítě

  16:48 do playlistu

  Infografika – Češi a sociální sítě
  Češi a sociální sítě – jak moc nás ovlivňuje virtuální svět a nakolik zasahuje internet do našich životů. Máme pro vás zajímavou statistiku, zjistili jsme, jak jsme na tom ve srovnání s ostatními státy.

 • Konec Silk Roadu a Atlantisu

  17:57 do playlistu

  Konec Silk Roadu a Atlantisu
  Stopku vystavila tento týden internetovému obchodu s tvrdými drogami americká FBI. Server na konci týdne zavřela a jeho majitele Rosse Ulbrichta obvinila z obchodování s drogami. Zánik potkal i další tržiště drog – Atlantis.

 • Klik týdne

  24:09 do playlistu

  Klik týdne
  Klik týdne, tedy symbolické ocenění nejzajímavějšího postu, si protentokrát vybojoval Václav Moravec. Na svém facebookovém profilu pravidelně glosuje různá témata a před pár dny se strefil i do policejní hantýrky.

Přehrát vše

Související