iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 7. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
3011
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Bobří neckyáda na Dyji

  1:24 do playlistu

  Bobří neckyáda na Dyji
  Postavte si vlastní plavidlo a jedem! Anebo prostě jenom přijďte fandit a pobavit se na parádní akci plnou nejrůznějších plavidel všech tvarů. Vodáci se budou snažit dostat do cíle na trase dlouhé cca 1 km. Soutěží se na čas, o nejkrásnější plavidlo nebo o cenu fair play! Kromě této podívané na vás také čeká bohatý doprovodný program.

 • Borůvkobraní v Borovanech

  2:23 do playlistu

  Borůvkobraní v Borovanech
  Milovníci borůvek, zbystřete! V Borovanech, v areálu kláštera, budou opět probíhat slavnosti borůvek! Nádvoří zaplní řemeslný jarmark, ukázky výroby rukodělných výrobků, k tomu zahrají písničkáři z Čech i Moravy, o zábavu se postarají kejklíři či klauni a šikovné ručičky potěší workshop bubnování na africké bubínky. A mnoho dalšího!

 • Výročí 100 let české státnosti v Muzeu hraček

  3:15 do playlistu

  Výročí 100 let české státnosti v Muzeu hraček
  Jak si hrály děti od dob Rakousko-Uherska až po současnost? Zajímavé stolní hry, unikátní puzzle s mapou Čech, Moravy a Slezska z roku 1930, loutkové divadlo, a mnoho dalších hraček objevíte na výstavě k výročí 100 let české státnosti.

 • Oživlý středověk v podhradí

  6:15 do playlistu

  Oživlý středověk v podhradí
  Zveme vás přímo do středověku! V podhradí středočeských Zlenic se vrátíte do časů Karla IV., kdy byly Zlenice v plném rozkvětu. Hlavní atrakcí festivalu budou, jako obyčejně, řemesla. A návštěvníci si je je budou moct i vyzkoušet!

 • Sklářská neděle

  6:58 do playlistu

  Sklářská neděle
  Řemeslo sklářů má v našich zemích dlouhou a slavnou tradici. Pokud se s ní chcete seznámit, vyrazte do Rožnova pod Radhoštěm. Skláři budou zpracovávat sklo před očima diváků ve venkovní peci. A poodhalí různé techniky a tajemství své práce.

 • Buchlovské kování

  7:51 do playlistu

  Buchlovské kování
  Mistři černého řemesla vám ukáží, jak se pracuje se žhavým železem! Kováři, nožíři, měditepci a další řemeslníci, co si tykají s kovadlinou, přijedou do Buchlovic předvést svoje dovednosti. A k dispozici budou mít hned deset výhní! Kdo se nebojí chytit do ruky kladivo, může si zkusit ukovat hřebík a chybět nebude ani tradiční vrh kovadlinou nebo kovářským kladivem.

 • Duhový svět v zábavním parku Permonium

  8:43 do playlistu

  Duhový svět v zábavním parku Permonium
  V Permoniu otevřeli nový Duhový park plný vodních atrakcí! V horkém létě tady na vás čeká pořádné osvěžení a taky víla Permína. Nejmenší návštěvníci se můžou zapojit do hry Duhová kapka, na konci které čeká odměna!

 • Strážský běh

  12:28 do playlistu

  Strážský běh
  Ve Stráži na Plzeňsku se koná Strážský běh, který je součástí seriálu Běžec Tachovska. Poběží se převážně po asfaltu, takže to bude chtít vychytanou běžeckou obuv. Trasy jsou různě dlouhé od sta metrů po několik kilometrů.

 • Tour de aleje – letní cyklojízda na podporu ochrany alejí

  13:24 do playlistu

  Tour de aleje – letní cyklojízda na podporu ochrany alejí
  V Přibyslavi startuje benefiční letní cyklojízda zvaná Tour de aleje, která je věnovaná záchraně stromových alejí na Vysočině! Heslem jízdy je: Nezávodíme o čas, ale o budoucnost. Vybrat si můžete ze 3 různých tras od 3,5 do 40 kilometrů. Cílem závodu je rybník Řeka, kde jsou na programu soutěže, divadlo, stromové šplhání nebo zkoumání přírody pod mikroskopem.

 • Prázdninové pohádkové prohlídky pro děti

  14:04 do playlistu

  Prázdninové pohádkové prohlídky pro děti
  Vydejte se na prohlídku Náchodského zámku, provede vás jím sám vévoda Petr Biron nebo jeho dcera Kateřina Vilemína. Dozvíte se zajímavosti z historie a vyslechnete si pohádku o náchodském zámku. Prohlídku zakončí fotografování dětí v kostýmu krále či princezny přímo v expozici!

 • Strašidla z Doubravky

  16:56 do playlistu

  Strašidla z Doubravky
  V Bílku u Chotěboře si dávají dostaveníčko strašidla z Vysočiny jako vodníci, ježibaby, hejkalové a jiné pohádkové obludy. Kromě samotných strašidel a jejich vyprávění na vás čeká vystoupení kouzelníka, budou se nafukovat obří bubliny, a kdo bude chtít, dostane možnost si namalovat vlastní strašidelné tričko.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související