iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 5. 2016
18:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
2495
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Narozeniny Karla IV.

  1:58 do playlistu

  Narozeniny Karla IV.
  Karel IV. by v těchto dnech oslavil 700. narozeniny a určitě by je slavil rád se svým přítelem Buškem z Velhartic. Na místním hradě tento víkend uvidíte, jak by taková královská slavnost vypadala – nesmí chybět hudba, tanec, rytířský turnaj, královský průvod, šašci a také spousta dobrot.

 • Muzikál Eliška Kateřina Smiřická

  3:06 do playlistu

  Muzikál Eliška Kateřina Smiřická
  Muzikál v podání žáků ZUŠ v Jičíně vám představí skutečný příběh Elišky Kateřiny Smiřické, o které se zpívá v písničce "Znám já jeden krásný zámek" a která nakonec vyhodila střelným prachem uskladněným ve sklepení jičínský zámek do povětří.

 • Pražské biografy / Pomíjivé kouzlo potemnělých sálů

  4:06 do playlistu

  Pražské biografy / Pomíjivé kouzlo potemnělých sálů
  Jaké to bylo, když se ještě v kinech promítalo na filmový pás, filmy byly jen černobílé a kina se stavěla tak, že připomínala luxusní paláce? Do doby zlaté éry filmu se můžete přenést na výstavě o kinech, starých filmech a filmových plakátech…

 • Svět knihy Praha 2016

  6:32 do playlistu

  Svět knihy Praha 2016
  Všichni milovníci knížek už to určitě vědí, ale pokud vám to nějakou náhodou uniklo, v Praze se koná největší český festival knih, kde kromě nákupu knížek můžete navštívit besedy se spisovateli, přednášky a filmy o knihách nebo veřejná předčítání. Takže všichni čtenáři, knihomolové a knižní nadšenci, hurá na Výstaviště.

 • Kolo pro život 2

  7:23 do playlistu

  Kolo pro život 2
  Všichni cyklisté jsou srdečně zváni na velkolepý cyklistický závod! Promažte řetězy, zkontrolujte brzdy, naleštěte kolo a vydejte se změřit síly v závodu. Připravené jsou trasy pro všechny: pro nejmenší děti i pro dospělé. A hlavně nezapomeňte cyklistickou helmu!

 • Cimrmanův běh Vol. 2

  8:15 do playlistu

  Cimrmanův běh Vol. 2
  Jak prohlašoval génius Jára da Cimrmana, je nesmysl sportovat ve speciálním oblečení, máte snad v reálně životě možnost se do něj převléknout? Proto se běh koná v oblečení, ve kterém za běžných okolností doháníte vlak. Kreativitě se meze nekladou a originalita bude po zásluze potrestána. Natrénujte proto své výběhy do školy a připravte se na 1 kilometr dlouhý závod do kopce.

 • Včelí svět

  9:22 do playlistu

  Včelí svět
  Bzzzz, přeneste se do světa pracovitých včel a projděte velkým včelím úlem s obřími plástvemi. Prohlédnete si anatomii včely, poslechnete si zvuky úlu a nakonec otestujete své znalosti v kvízu ze života včel.

 • S rodinou do Vesce

  12:02 do playlistu

  S rodinou do Vesce
  Máte jedinečnou možnost vidět, jak Městská policie zadrží pachatele, uvidíte policejního psa v akci, zásah hasičů u hořícího auta či ukázku vyprošťování z vozidla. Samozřejmě všechno jenom jako, ale napínavé to určitě bude. Kromě toho se dozvíte o silniční bezpečnosti a budete moci vyzkoušet spoustu sportů…

 • Dny otevřených dveří v jeskyni Býčí skála

  13:00 do playlistu

  Dny otevřených dveří v jeskyni Býčí skála
  Tajuplná jeskyně opředená pověstmi, ve které kdysi archeologové našli poklad… To je ideální cíl na víkendový výlet a nyní máte jedinečnou šanci se podívat dovnitř. Ale pozor, teple se oblečte! I když venku možná bude teplo, uvnitř je po celý rok teplota stejná – jen okolo 9°C a dost vlhko!

 • Centrum sklářského umění

  13:58 do playlistu

  Centrum sklářského umění
  Je křehké, průhledné a vyrábí se z něj třeba okna, skleničky, optické čočky nebo lustry. Tušíte? Ano, přece ze skla. Pokud vás zajímá, jak se sklo vyrábí a co všechno z něj lze vyrobit, jste tady na správné adrese!

 • RWE KIDS CUP BRNO

  16:58 do playlistu

  RWE KIDS CUP BRNO
  Pokud s vámi šijou všichni čerti jako s Vendou a potřebujete se pořádně vylítat, určitě se zúčastněte závodu Night Run Brno. Pro děti jsou přichystány kratší trasy, můžete také běžet s rodiči rodinný závod. Pokud se na to cítíte, zkuste pětikilometrový okruh závodu Avon. Na zdatnější běžce čeká noční zážitkový běh v délce deseti kilometrů.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související