iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 6. 2014
10:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1275
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Cesta do pravěku

  1:54 do playlistu

  Cesta do pravěku
  Pravěk opět ožije! V Mladečských jeskyních se před 31 tisíci lety usídlil člověk cromagnonský s celou tlupou a zanechal tady po sobě pravěké sídliště. Našly se tu kosti pravěkých zvířat, pravěká ohniště a kamenné nástroje. A abyste věděli, jak se tady pralidem žilo, celá prohlídka jeskyní ožije a vy uvidíte šamanský rituál, boj s medvědem a zažijete spoustu dalších dobrodružství.

 • Řecká sobota na hradě Veveří

  3:01 do playlistu

  Řecká sobota na hradě Veveří
  Kaliméra, přátelé! Že nevíte, o čem je řeč? Tak mi vám napovíme: olivy, pomeranče, víno, moře a pan Zorba. Ano, o Řecku, které se na chvilku přenese na hrad Veveří. V rámci Řecké soboty na vás čeká krojované vystoupení tanečníků řeckého souboru, kteří vás pak vyzvou k tanci. Připraveny jsou zajímavé soutěže a hry, samozřejmě s řeckou tematikou. A chybět nebudou ani speciality této slunečné země.

 • Parníky na Brněnské přehradě

  3:54 do playlistu

  Parníky na Brněnské přehradě
  Námořníci naloďte se, vyplouváme! Na Brněnské přehradě už zvedá kotvy jeden z místních parníků, který vás povozí po přehradě a vy si tak můžete užít vodu bez toho, abyste do ní hupsli. Lodní doprava má tady dlouhou historii a lodní kapitán vám může v průběhu plavby leccos povyprávět.

 • Pohádková cesta lesem

  5:59 do playlistu

  Pohádková cesta lesem
  Sedmimílové boty nazout, čeká na vás pohádková trasa v lese. Tentokrát potkáte známé hrdiny večerníčkových seriálů. Bob a Bobek se už třesou, jak si spolu zaskáčete, víla Amálka už připravuje květiny na pletení věnečků, Krakonošovi se schovaly sojky, takže bude moc rád, když mu je pomůžete najít. A to není vše! Z putování po lese si odnesete spoustu zážitků a také odměn.

 • Psí den

  7:27 do playlistu

  Psí den
  Záchranáři nemusí být jenom lidé. Výborně to jde i pejskům, kteří pomáhají se zachraňováním životů už víc než 200 let! Na akci Psí den se vám předvedou při výcviku záchranářských i asistenčních psů. Připraveny jsou i psí tanečky a canisterapie. Zjistíte, jak vypadá psí školka a pokud toužíte po čtyřnohém příteli, budou tu k adopci hafani z několika útulků.

 • Z pohádky do pohádky

  8:29 do playlistu

  Z pohádky do pohádky
  Hrad Bouzov se promění v sídlo pohádkových postav, které se už poctivě připravují na návštěvu dětí. Nenechte si ujít veselé hry a ještě veselejší soutěže v hradním parku a na 1. hradním nádvoří. Kromě toho na vás čeká speciální prohlídka s Ohnivcem, který vás provede hradem a odhalí vám jeho velká tajemství.

 • Letecké muzeum Kbely

  9:27 do playlistu

  Letecké muzeum Kbely
  Vzneste se na křídlech letadel o pár desítek let zpátky. Letecké muzeum má pro všechny zvědavce připravenou obrovskou výstavu československého a českého zejména vojenského letectví. Objevíte tady až 275 letadel a 10 z nich je pořád letuschopných. V muzeu toho na vás čeká mnohem víc: podívat se můžete na zoubek motorům letadel, ale také výzbroji a dalším leteckým památkám.

 • Oblaka fest

  12:04 do playlistu

  Oblaka fest
  Už jste někdy byli na velkém festivalu pro děti? Jestli ne, tak běžte na Oblaka fest! Na hlavním pódiu vystoupí super kapely (Kašpárek v Rohlíku), v šapitó vás čekají představení dětských divadel a známé osobnosti (En.dru, Tomáš Hanák), chybět nebudou ani výtvarné dílny, jízda na parníku, předčítání z dětských knih, fotoateliér, pikniková louka a workshopy joja či žonglování.

 • Čtyřlístek na Chvalském zámku

  13:08 do playlistu

  Čtyřlístek na Chvalském zámku
  Komiksové postavičky z kresleného seriálu Čtyřlístek vás zvou na veselou výstavu. Dozvíte se na ní, jak komiks vznikal, a s jeho hrdiny se setkáte téměř v životní velikosti. Fifinka vás pozve do své kuchyně a prohlédnout si můžete také Myšpulínovy vynálezy. A chybět nebude opravdový barevný domeček Čtyřlístku a veselé hry.

 • Westernové městečko

  14:13 do playlistu

  Westernové městečko
  Slyšeli jste o českém divokém západu? Platí se tady boskovickým dolarem, bydlí tu několik přátelských indiánů, koně a také nosorožík kapucínský. Řeč je o westernovém městečku, kde můžete zažít spoustu dobrodružství. A do konce června se můžete každý víkend těšit na Open horses show, kde vám koníci předvedou svoji šikovnost a krásu.

 • Jistebnický půlmaraton
 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související