iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 9. 2002
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

9 hlasů
28200
zhlédnutí

Pohádkový Péťa aneb život(a)běh Emila Zátopka

Mýty, legendy a skutečnosti ze života slavného atleta v dokumentárním filmu

57 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Josef 20.8.2012 23:13 (!) reagovat 1 + - 0

Emil Zatopek,svetova jednicka

Lide se rodi,ziji a umiraji. Jedina spravedlnost na svete je ta, ze nam cas nasich zivotu odtika stejnou rychlosti. Nekteri z nas maji ale ten talent cas jakoby zvecnit do podoby , v ktere se ostatnim jevi jako nesmrtelni. Pan Zatopek je v tomhle ohledu trida. Komuniste znicili zivoty mnohym, kteri by v "jinem" svete prospeli a predavali ostanim ve spolecnosti, z bohatych zkusenosti a sveho talentu. Jedine nam, priznivcum ceskeho sportu v sirosirem svete, je jedinou odmnenou, sdilet velikost naseho Emila Zatopka v tabulkach, kde se nemeri ani uz cas, jako zasluha propagovat nasi malou zemi ,proti svetu. Diky P. Zatopku

31.5.2012 18:11 (!) reagovat 0 + - 0

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Radek 14.8.2011 21:31 (!) reagovat 3 + - 1

Je dobře, že Česká televize nezapomíná čas od času připomenout velikány našeho sportu, kteří v minulosti ve světě reprezentovali a proslavili svými výkony naši vlast.

Související