iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 1. 2014
17:00 na ČT2

1 2 3 4 5

11 hlasů
8716
zhlédnutí

Novoroční ekumenická duchovní slavnost 2014

Setkání lidí dobré vůle a nejvyšších představitelů křesťanských církví a Federace židovských obcí v pražském kostele sv. Karla Boromejského.

65 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Co po jménu 5.1.2014 15:35 (!) reagovat 0 + - 5

stroj času

A pak že nelze cestovat časem..bohoslužba to spolehlivě vyvrátila, neboť jsme se na onu hodinu opět ocitli ve středověku, kdy ne my, lidé, bytosti myslící a rozhodující máme v rukou osudy své, ale božstva řídí naše kroky. Mám pocit, že kdyby byl Alexandr Fleming v tomto duchu věřící, dodnes naše děti umírají na spálu a záškrt a kolem jejich těl v horečkách krouží mumlající mnichové a báby zaříkávačky.

jARMILA HLUŠIČKOVÁ 2.1.2014 11:51 (!) reagovat 7 + - 0

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme sestrám boromejkám! Měla jsem v nemocnici tatínka a ohromně krásně se o něj staraly. Děkuji také za krásný přenos - všem duchovním a pracovníkům ČT.

Eliška a Josef Novotných 2.1.2014 9:40 (!) reagovat 5 + - 1

Super!!

Letošní Novoroční ekumenická slavnost byla krásná, věcná, stručná a inspirující. Moc děkuji všem, kteří ji pro nás připravili.

Související