iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 4. 2012
09:00 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
3338
zhlédnutí

Do práce

Janovo první přikázání: prospěšnost — Jak si vybrat sídlo firmy — Bez kulis by nebylo divadlo — Jana peče vánočku — Rektorské postřehy Iva Vondráka

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Janovo první přikázání: prospěšnost

  0:42 do playlistu

  Janovo první přikázání: prospěšnost
  Jan Kozina rozumí technice i lidské duši. Vystudovaný inženýr se zhlédl ve zkoumání lidského potenciálu. Jako šéf personální agentury dnes pomáhá lidem najít ideální práci a firmám zase ideální zaměstnance. A aby toho nebylo málo, užitečný chce být i po práci. A tak spoluzaložil obecně prospěšnou společnost Čisté nebe, která chce pomoci, aby se Ostravanům lépe dýchalo.

 • Jak si vybrat sídlo firmy

  7:24 do playlistu

  Jak si vybrat sídlo firmy
  I v dnešní době, kdy se dá kde co dělat přes síť, jsou zaměstnavatelé, kteří potřebují pro své lidi regulérní kanceláře – ne ty virtuální. Odborník na nájmy Paul Kucera poradí, jak si dobře vybrat sídlo firmy, nač se zaměřit, co neopomenout.

 • Bez kulis by nebylo divadlo

  9:51 do playlistu

  Bez kulis by nebylo divadlo
  V dílnách ostravského Divadla Antonína Dvořáka umí šikovní lidé vytvořit kulisy pro jakýkoliv divadelní kus. Pojďme se podívat, jak všechny ty různě barevné a různě rozměrné věci vznikají.

 • Jana peče vánočku

  16:13 do playlistu

  Jana peče vánočku
  Právě upečený chleba či vánočka – může snad ráno začít lahodněji? Naše Jana se dnes bude učit péct. A slibuje, že bude pozornou pekařskou učnicí. Výsledek zhodnotí její kouč i vy sami.

 • Rektorské postřehy Iva Vondráka

  22:18 do playlistu

  Rektorské postřehy Iva Vondráka
  V roce 2005 získal titul Manažer odvětví v oblasti vzdělávání. O dva roky později byl v nominaci na Osobnost roku české informatiky a telekomunikací. Léta hrál závodně tenis a tvrdí, že nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je si ji sám vytvořit. Rektor Vysoké školy báňské – technické univerzity Ostrava Ivo Vondrák.

Přehrát vše

Související