27 minut
Do práce

24. duben 2012

Obsah dílu

Janovo první přikázání: prospěšnost — Jak si vybrat sídlo firmy — Bez kulis by nebylo divadlo — Jana peče vánočku — Rektorské postřehy Iva Vondráka

Části dílu

00:42
Janovo první přikázání: prospěšnost
  Jan Kozina rozumí technice i lidské duši. Vystudovaný inženýr se zhlédl ve zkoumání lidského potenciálu. Jako šéf personální agentury dnes pomáhá lidem najít ideální práci a firmám zase ideální zaměstnance. A aby toho nebylo málo, užitečný chce být i po práci. A tak spoluzaložil obecně prospěšnou společnost Čisté nebe, která chce pomoci, aby se Ostravanům lépe dýchalo.
  07:24
  Jak si vybrat sídlo firmy
   I v dnešní době, kdy se dá kde co dělat přes síť, jsou zaměstnavatelé, kteří potřebují pro své lidi regulérní kanceláře – ne ty virtuální. Odborník na nájmy Paul Kucera poradí, jak si dobře vybrat sídlo firmy, nač se zaměřit, co neopomenout.
   09:51
   Bez kulis by nebylo divadlo
    V dílnách ostravského Divadla Antonína Dvořáka umí šikovní lidé vytvořit kulisy pro jakýkoliv divadelní kus. Pojďme se podívat, jak všechny ty různě barevné a různě rozměrné věci vznikají.
    16:13
    Jana peče vánočku
     Právě upečený chleba či vánočka – může snad ráno začít lahodněji? Naše Jana se dnes bude učit péct. A slibuje, že bude pozornou pekařskou učnicí. Výsledek zhodnotí její kouč i vy sami.
     22:18
     Rektorské postřehy Iva Vondráka
      V roce 2005 získal titul Manažer odvětví v oblasti vzdělávání. O dva roky později byl v nominaci na Osobnost roku české informatiky a telekomunikací. Léta hrál závodně tenis a tvrdí, že nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je si ji sám vytvořit. Rektor Vysoké školy báňské – technické univerzity Ostrava Ivo Vondrák.
      Přehrát celé video
      Stopáž26 minut
      Další díl
      7. květen 2012

      Napište nám