Do práce

24. duben 2012

26 minut
Do práce

24. duben 2012

Obsah dílu

Janovo první přikázání: prospěšnost — Jak si vybrat sídlo firmy — Bez kulis by nebylo divadlo — Jana peče vánočku — Rektorské postřehy Iva Vondráka

  Části dílu

  00:42
  Janovo první přikázání: prospěšnost
   Jan Kozina rozumí technice i lidské duši. Vystudovaný inženýr se zhlédl ve zkoumání lidského potenciálu. Jako šéf personální agentury dnes pomáhá lidem najít ideální práci a firmám zase ideální zaměstnance. A aby toho nebylo málo, užitečný chce být i po práci. A tak spoluzaložil obecně prospěšnou společnost Čisté nebe, která chce pomoci, aby se Ostravanům lépe dýchalo.
   07:24
   Jak si vybrat sídlo firmy
    I v dnešní době, kdy se dá kde co dělat přes síť, jsou zaměstnavatelé, kteří potřebují pro své lidi regulérní kanceláře – ne ty virtuální. Odborník na nájmy Paul Kucera poradí, jak si dobře vybrat sídlo firmy, nač se zaměřit, co neopomenout.
    09:51
    Bez kulis by nebylo divadlo
     V dílnách ostravského Divadla Antonína Dvořáka umí šikovní lidé vytvořit kulisy pro jakýkoliv divadelní kus. Pojďme se podívat, jak všechny ty různě barevné a různě rozměrné věci vznikají.
     16:13
     Jana peče vánočku
      Právě upečený chleba či vánočka – může snad ráno začít lahodněji? Naše Jana se dnes bude učit péct. A slibuje, že bude pozornou pekařskou učnicí. Výsledek zhodnotí její kouč i vy sami.
      22:18
      Rektorské postřehy Iva Vondráka
       V roce 2005 získal titul Manažer odvětví v oblasti vzdělávání. O dva roky později byl v nominaci na Osobnost roku české informatiky a telekomunikací. Léta hrál závodně tenis a tvrdí, že nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je si ji sám vytvořit. Rektor Vysoké školy báňské – technické univerzity Ostrava Ivo Vondrák.
       Přehrát celé video
       Stopáž25 minut
       Další díl
       7. květen 2012

       Napište nám

       Související pořady