iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 10. 2011
10:00 na ČT2

1 2 3 4 5

42 hlasů
13040
zhlédnutí

Svatohubertská mše 2011

Slavnostní myslivecká bohoslužba z katedrály sv. Víta v Praze.

70 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

frantisek 21.5.2013 12:45 (!) reagovat 1 + - 0

Zakladatelem Svatohubertské mši svaté, na Pražském hradě v chrámu Svatého Víta je František Maxmilián Hoffmann rytíř řadu svatého Huberta
První mše se konala dne roku 26.10.201. Kterou celebroval Arcibiskup Karel Otčenášek

frantisek 21.5.2013 12:45 (!) reagovat 1 + - 0

Zakladatelem Svatohubertské mši svaté, na Pražském hradě v chrámu Svatého Víta je František Maxmilián Hoffmann rytíř řadu svatého Huberta
První mše se konala dne roku 26.10.201. Kterou celebroval Arcibiskup Karel Otčenášek

jana 5.10.2011 13:40 (!) reagovat 1 + - 1

Patrick Diviš

Dramaturg musí schválit scénář a DRAMATURGOVAT přímý přenos.
Proto za to dostává peníze a také proto, aby lidé, kteří se nemohou účastnit bohoslužby v reálu, mohli ty nejdůležitější akce vidět v televizi. Toto byla reportáž a né bohoslužba.

Šachlovi 4.10.2011 23:19 (!) reagovat 0 + - 0

Škoda, že ČT 2 nemohla sledovat tuto mši až do konce. To není názor náš, ale i našich přátel. Jinak děkujeme za tento krásný zážitek. M+J z Doks.

Renata Nečasová 2.10.2011 19:58 (!) reagovat 6 + - 2

Svatohubertská mše svatá

Dobrý večer.Právě jsem se dodívala na mši svatou ,Svatohubertskou,slouženou v Katedrále svatého Víta v
Praze,celebrovanou arcibiskupem Dominikem Dukou.
Děkuji,že prostřednictvím internetu jsem to mohla sledovat
zpětně,ikdyž si myslím,že lepší by to bývalo bylo ve skutečnosti,ale duchem jsem byla tam se všemi a děkuji i Pánu Bohu za to za všechno,že vůbec smíme býti přítomni jakýmkoli způsobem a býti takto spojeni v jeden jediný celek
a to Boží celek,tedy rodinu.Děkuji a s Pánem Bohem.
Matka Renata

Jitka Zendulková 2.10.2011 17:36 (!) reagovat 3 + - 0

příspěvek

ĆT konečně jednou odvysílala překrásný pořad svatohubertské mše.Bylo to však znehodnoceno předčasným ukončením této mše.Nevím co ČT k tomuto zásahu vedlo ale doufám že už se to nikdka y nestane.

Christa Frolková 2.10.2011 9:10 (!) reagovat 6 + - 0

zklamání

Po návratu z Prahy pozdě v noci jsem si pustila mši ze záznamu.Ptám se všech zodpovědných včetně nového pana ředitele:proč zbytečně dlouhý úvod a záběry na Prahu (dozajista staré)?Místo dlouhého úvodu jste mohli odvysílat mši až do samého konce.Diváci by zajisté ocenili i závěrečnou modlitbu ke svatému Hubertu.Je to urážka všech přítomných i příslušníků cechu Hubertova.Moc mne mrzí takovýto přístup.Tak pro Prahu mimořádnou událost televize úplně zazdila.Předpokládám,že nezůstane jen při této diskusi a ČT učiní opatření a nápravu do budoucna.

Růžena Jílková 2.10.2011 17:25 (!) reagovat 4 + - 0

poděkování

Chtěla bych poděkovat ČT za velmi krásný přenos mše.Nesouhlasím s p.Frolkovou že nemusely být před mší záběry na Prahu a katedrálu.Naopak,bylo to velmi působivé.Souhlasím s nbí ovšem v tom že mše byla předčasně ukončena, což zapůsobilo velmi nevkusně a rušivě.Přimlouvám se proto,aby se to příště již nestalo.

... 4.10.2011 8:51 (!) reagovat 0 + - 1

úvodní televizní záběry musely být staré s ohledem na aktuální počasí i to, že na zahradě u Boromejek snad už tou dobou musely být stánky či podium pro (jinak špatně) inzerované probíhající slavnosti...

V.Suda 1.10.2011 21:10 (!) reagovat 7 + - 0

Předčasný konec

Nezasvěcený divák se asi spokojí s komentářem, že bohoslužba se končí. Pravdivý byl však už ten druhý: čas vyměřený pro přímý přenos vypršel. Ghtěl bych poděkovat České televizi za to, že přenos z této krásné události zařadila do svého programu. Zároveň bych se rád zeptal odpovědných redaktorů, zda nebylo možné postupovat tak jako při jiných přenosech a slavnost odvysílat až do skutečného konce, s případným posunem dalších programů. Postupoujete stejně při prodloužení fotbalového či hokejového zápasu ???

Související