iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 11. 2010
20:40 na ČT2

1 2 3 4 5

93 hlasů
24712
zhlédnutí

Vězeň i vyšetřovatel Adolf Rázek

Jako křesťanský aktivista poznal komunistický kriminál v padesátých i osmdesátých letech. V čase svobody pomáhal usvědčovat nejen své tehdejší trýznitele

19 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Salamoun 24.3.2013 1:12 (!) reagovat 10 + - 0

Varovani je na miste

Seriozni, vylozene slusny a charakterove vzacny v nasi spolecnosti PAN ADOLF RAZEK nas varuje!!! Vzdyt lide, kteri si nepripominaji, nepamatuji tak nedavnou dobu "temna" jsou lhostejni, mohou byti prekvapeni, ze se muze jednou i teror jedne strany opakovat. Je smutne, ze nikdo z vice jak 3 tisice obcanu, ktery tento kratky dokument o teroru shledli nedokazalo se pisemne vyjadrit a podporit jeho nazory, viru, lidskost s kterou tak poklidne bez jakekoliv zloby, chuti po pomste pan RAZEK nam sdelil nejen o svem, ale i jinych pripadech utrpeni. Je to smutny pohled na nasi spolecnost - nezajem, liknavost, lenost, hrani si na svem pisecku a "at se deje co se deje, me do toho nezatahujte"!

Vikina 11.11.2014 0:47 (!) reagovat 1 + - 0

Máte pravdu

ale co s tím chcete dělat?

Související