iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 5. 2012
10:15 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1970
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Splněné přání: Trenér fotbalu — Miniparlament: Rozstřel — Reportáž z Miniparlamentu

14 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:38 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  Petr Kopecký vás provede událostmi uplynulého týdne. Hokejové mistrovství světa ve Finsku. Celostátní testování páťáků a deváťáků. Soutěž o titul královny krásy Roma 2012. Kritika kanadských bank dvanáctileté Viktorie Grantové z kanadského Ontaria. Výuka volitelného jazyka – čínštiny v Polsku. Další ročník Bambiriády.

 • Splněné přání: Trenér fotbalu

  3:08 do playlistu

  Splněné přání: Trenér fotbalu
  Třináctiletému Petrovi z Děčína nechybí odvaha. Tým Zpráviček požádal, aby mu splnil přání zkusit trénovat prvoligový klub SK Slavia Praha. Pojďme se podívat, jak se mu v roli kouče dařilo! Reportáž připravil Zbyněk Kňourek.

 • Miniparlament: Rozstřel

  8:35 do playlistu

  Miniparlament: Rozstřel
  V minulých dílech došlo ke shodě hlasů, a tak stále nevíme, který z našich mladých poslanců si bude moct natočit reportáž o svém tématu do Zpráviček. Bude to buď Anna-Kateřina, která chtěla, aby se ve školách učilo Breillovo písmo, anebo Kamila, která chtěla zavést multifunkční centra, kde by si každý mohl najít kroužek, který se mu líbí. Výsledek bude překvapením.

 • Reportáž z Miniparlamentu

  10:15 do playlistu

  Reportáž z Miniparlamentu
  Uvidíme reportáž vítěze rozstřelu.

 • Soutěž

  13:48 do playlistu

  Soutěž
  Tentokrát se ptáme: Kdo letos vyhrál nejvyšší českou fotbalovou soutěž? A) Plzeň B) Sparta C) Liberec SMS ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C zašlete na číslo 906 06 09. Technicky zajišťuje Erika a.s., cena jedné SMS 9,- Kč včetně DPH.

Přehrát vše

Související