iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 5. 2017
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1584
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Investice v Havířově

  0:51 do playlistu

  Investice v Havířově
  V havířovské průmyslové zóně po bývalém dolu Dukla dnes zahájila provoz nová hala na výrobu zdravotnických operačních setů švédské společnosti Mölnlycke. Jedná se o největší investici v historii firmy za miliardu osm set milionů korun. Výrobní hala je vůbec první továrnou, která v zóně po bývalé šachtě, začala fungovat. Práci by v ní do příštího roku mělo najít tři sta lidí.

 • Investice v Havířově

  3:13 do playlistu

  Investice v Havířově
  Rozhovor s hejtmanem MS kraje Ivo Vondrákem.

 • Demonstrace proti Andreji Babišovi

  7:58 do playlistu

  Demonstrace proti Andreji Babišovi
  Živě s redaktorkami Monikou Fleischmannovou a Lucii Poništovou.

 • Spis na Zátorského

  9:48 do playlistu

  Spis na Zátorského
  Skončilo policejní vyšetřování jednoho z nejvlivnějších ostravských podnikatelů Daneše Zátorského kvůli údajnému podvodu se škodou ve výši 121 milionů. Kauza míří k soudu. Daneš Zátorský společně s členy vedení zkrachovalé kampeličky Unibon Davidem Rusňákem a Radkem Hradilem měli podle státní zástupkyně splácení úvěrů pro firmy, které přímo nebo skrytě Zátorský ovládal.

 • Před pohárovým finále v Olomouci

  12:34 do playlistu

  Před pohárovým finále v Olomouci
  Živě s redaktorem Josefem Kvasničkou.

 • Pokračuje soud Studénka

  14:59 do playlistu

  Pokračuje soud Studénka
  Objasňování železničního neštěstí ve Studénce z roku 2008 bude u novojičínského soudu pokračovat v září. Na tento termín nařídil soudce čtení závěrečných řečí. Včera a dnes vypovídal poslední znalec, který zpracoval posudek zabývající se hlavně nosností konstrukce, která most podpírala. Soudce už dříve avizoval, že to bude také poslední důkaz.

 • Maturity

  15:28 do playlistu

  Maturity
  Téměř 13 tisíc studentů v Moravskoslezském a Olomouckém kraji skládá od včerejška ústní maturitní zkoušky. Výsledky z písemné části státních maturit se žáci dozvěděli teprve v pondělí. Tedy den před zahájením maturit. Slohovou práci letos nově hodnotili učitelé z jiných škol kvůli objektivnosti. Řada studentů ale se známkou nesouhlasí a bude se odvolávat.

 • Vladimír Vůjtek slaví 70

  18:24 do playlistu

  Vladimír Vůjtek slaví 70
  Dnes slaví Vladimír Vůjtek 70 let , V české extralize dovedl 2x Vítkovice a jednou Zlín do finále, ligový titul ale nikdy nezískal. Velké úspěchy slavil až v Rusku. Po prvním roce působení v týmu Lokomotiv Jaroslavl získal titul ruského šampiona, který v další sezóně i obhájil.

 • Olomouc rozdává kompostéry

  19:51 do playlistu

  Olomouc rozdává kompostéry
  Polovina odpadu v Česku končí na skládkách, včetně cenného bio materiálu. Situace se ale pomalu zlepšuje. Druhým rokem jsou obce povinné zajistit lidem kontejnery. Třeba Olomouc jich pořídila 8 tisíc a obrovský zájem je o kompostéry. Ty město půjčuje zdarma už šest let a úspěšně se mu daří snižovat množství bio odpadu v popelnicích.

 • Dětský sbor Ondrášek slaví 50 let

  22:09 do playlistu

  Dětský sbor Ondrášek slaví 50 let
  Novojičínský dětský sbor Ondrášek slaví padesátiny. Špičkové hudební těleso založil ve městě profesor Václav Ptáčkem. Sborem prošly desítky dětí a procestovaly s ním svět a odvážely si vítězství z mnoha prestižních festivalů.

Přehrát vše

Související