iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 11. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2444
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výročí listopadu 1989

  0:51 do playlistu

  Výročí listopadu 1989
  Dnes je to 30 let od první masové demonstrace na brněnském náměstí Svobody v listopadu 1989. O sametové revoluci se lidé nejčastěji dovídali prostřednictvím zahraničních médií.

 • Výročí listopadu 1989

  4:24 do playlistu

  Výročí listopadu 1989
  Lidský řetěz jako připomínka zlomové události brněnských listopadových dějin. Vracíme se tedy do Brna, kde 26. listopadu před 30ti lety lidé vytvořili živý řetěz. Propojil náměstí Svobody a bohunickou věznici. Demonstrovali tak za propuštění politických v

 • Komplikace v dopravě

  9:59 do playlistu

  Komplikace v dopravě
  Až hodinové zpoždění nabírají vlaky mezi Vsetínem a Olomoucí. Za zpožděním stojí oprava kolejiště v Dluhonicích u Přerova.To je součástí rozsáhlého projektu oprav jednoho z nejvytíženějších železničních úseků v zemi. Dokončení první části celého koridoru

 • Revitalizace hřbitovů

  12:15 do playlistu

  Revitalizace hřbitovů
  Výsadba, kácení či prořezávání stromů podle jasných pravidel. Taková je vize brněnského magistrátu a Správy hřbitovů města Brna. Proto nechali zpracovat koncepci revitalizace zeleně a cest na ústředním hřbitově. Její první polovina vznikne ještě letos. Pr

 • Ekologické hospodaření

  14:50 do playlistu

  Ekologické hospodaření
  Šetrné hospodaření v lesích se rozšiřuje. Oproti loňsku se plocha takových porostů víc než zdvojnásobila. Dřevo z nich se prodává pod certifikátem FSC, který může získat majitel lesa kdekoliv ve světě. Musí však splnit několik podmínek.

 • Ministři na Zlínsku

  18:09 do playlistu

  Ministři na Zlínsku
  Tři sociálně demokratičtí ministři jsou dnes na návštěvě Zlínského kraje. Ministr vnitra Jan Hamáček, ministr kultury Lubomír Zaorálek a ministr zemědělství Miroslav Toman. Jejich program a odpolední briefing sledoval redaktor Luboš Dostál.

 • Hutkovy písně doplněné tancem

  21:59 do playlistu

  Hutkovy písně doplněné tancem
  Tanečně divadelním projektem oslavil 30. výročí sametové revoluce brněnský soubor proART Company. Do kaple ve věznici na Cejlu přizval Jaroslava Hutku. Atmosféru jeho písní zdůraznili tanečníci pohybem.

Přehrát vše

Související