iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 10. 2017
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2106
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Změny v městských bytech

  0:33 do playlistu

  Změny v městských bytech
  Až o desítky korun víc zaplatí noví nájemníci městských bytů za metr čtvereční v některých částech Brna. Od prvního října platí nová pravidla, která zvedla minimální cenu nájemného.

 • Nové byty pro Kroměříž

  4:54 do playlistu

  Nové byty pro Kroměříž
  Postavit desítky nových bytů plánuje Kroměříž. Radnice kvůli tomu koupila dům po armádě, jinde zase zbourá vybydlené dělnické domky.

 • Mladí navrhují změny

  8:27 do playlistu

  Mladí navrhují změny
  Náměstí bez aut, oprava autobusového nádraží a koupaliště, nový krytý bazén nebo zimní stadion. Návrhy na vylepšení Kyjova, které vzešly z dnešního setkání žáků a studentů s vedením města.

 • Kritika festivalu Meeting Brno

  11:02 do playlistu

  Kritika festivalu Meeting Brno
  Kauza makety Německého domu na Moravském náměstí v Brně pokračuje. Kontrolní výbor brněnského zastupitelstva dnes předložil zprávu, ve které kritizuje organizátory festivalu Meeting Brno za okolnosti, při kterých se obří kovová konstrukce stavěla.

 • Znečištěné silnice

  14:38 do playlistu

  Znečištěné silnice
  Nebezpečí smyku kvůli znečištěným silnicím. Řidiči by si teď měli dávat na cestách větší pozor – kvůli svozu cukrové řepy.

 • Nejlépe opravená památka

  16:04 do playlistu

  Nejlépe opravená památka
  Nejlepší počiny v oblasti památkové péče za minulý rok dnes ocenil Národní památkový ústav. Výsledky čtvrtého ročníku soutěže Patrimonium pro futuro - neboli Dědictví pro budoucnost - vyhlásilo vedení ústavu na zámku v Bučovicích. Byla u toho i redaktorka

 • Zkoumání změn klimatu

  19:21 do playlistu

  Zkoumání změn klimatu
  Mimořádné místo s mimořádným posláním - Bílý Kříž v Beskydech. Právě tam vědci už 20 let zkoumají globální změny klimatu a jejich vliv na přírodu.

 • Brněnský sochař míří do Florencie

  21:26 do playlistu

  Brněnský sochař míří do Florencie
  Brněnský sochař Jiří Netík se chystá do Florencie. Odborná komise ho jako jediného Čecha vybrala k účasti na tamním mezinárodním bienále současného umění.

Přehrát vše

Související