iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 3. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1711
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Objev: proč se vrací rakovina

  1:13 do playlistu

  Objev: proč se vrací rakovina
  Vědcům z Masarykovy univerzity se podařilo zjistit jeden z důvodů, proč se některým pacientům vrací rakovina. Na unikátních záznamech totiž zdokumentovali chování nádorových buněk, o kterém doposud neměli tušení.

 • Zákulisí světa mikroskopů

  4:39 do playlistu

  Zákulisí světa mikroskopů
  Objev zmíněný v první reportáži umožnil speciální mikroskop, kterých je na světě jen 5. Všechny pocházejí z Brna. Pracovali na něm vědci z VUT i z firmy Tescan.

 • Stadion v Drnovicích vydražen

  9:27 do playlistu

  Stadion v Drnovicích vydražen
  6 milionů 200 tisíc - za tolik vydražila stadion v Drnovicích na Vyškovsku firma Mengas. Peníze musí zaplatit do 18. dubna. Pak jí bude hřiště, na kterém se hrály v minulosti prvoligové zápasy, patřit.

 • Výpověď znalce v kauze Matěje Kociána

  12:00 do playlistu

  Výpověď znalce v kauze Matěje Kociána
  Výpovědí znalce dnes u Městského soudu v Brně pokračovala kauza devítiletého Matěje Kociána. Ten je už šest let v kómatu. Jeho rodiče žádají od Fakultní nemocnice v Brně odškodnění 20 milionů korun. Nemocnice pochybení odmítá.

 • Preventivní kontroly řidičů

  14:16 do playlistu

  Preventivní kontroly řidičů
  Už zítra ráno začnou rozsáhlé policejní kontroly na Vysočině a pokračovat budou i o víkendu. Za pomoci nových aut a nové techniky budou policisti měřit rychlost a kontrolovat řidiče, jestli neřídí s alkoholem v krvi.

 • Budoucnost bývalých kasáren

  16:04 do playlistu

  Budoucnost bývalých kasáren
  Živě s redaktorkou Barborou Měchurovou

 • Soutěž mladých kuchařů

  19:13 do playlistu

  Soutěž mladých kuchařů
  V hlavní roli vepřová panenka – to je zadání soutěže gastronomické soutěže, kterou pořádá dnes a zítra Střední škola hotelová a služeb Kroměříž. Budoucí kuchaři z celé republiky poměřují síly s učni z Polska, Portugalska, Itálie i Slovenska.

 • Fait gallery v novém

  21:08 do playlistu

  Fait gallery v novém
  Stejný prostor, nové využití – budova bývalé slévárny v centru Brna se příští týden znovu otevře lidem – a znovu jako galerie současného umění. Výstavy už nebudou v režii sběratele Richarda Adama, ale Fait gallery, která se sem stěhuje z Králova Pole.

Přehrát vše

Související