iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 9. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1636
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Brno nevyhlásí referendum o nádraží

  1:24 do playlistu

  Brno nevyhlásí referendum o nádraží
  Primátor nevyhověl petičnímu výboru a odmítl na příští pondělí svolat mimořádné zasedání zastupitelstva, které by ještě referendum vyhlásit stihlo.

 • Brno rozdělovalo sociální byty

  11:13 do playlistu

  Brno rozdělovalo sociální byty
  Brno začalo opravovat další bytový dům ve vyloučené lokalitě. V zatím zchátralé budově v ulici Francouzská vznikne bydlení pro sociálně slabé.

 • Další trest za prodej metanolu

  14:12 do playlistu

  Další trest za prodej metanolu
  Padl další dílčí trest za obchodování s otráveným alkoholem: Tři roky a čtyři měsíce za mřížemi stráví sedmatřicetiletý Michal Straka z Bobrové na Žďársku. Letos v únoru prodal několik lahví vodky obsahující jedovatý metanol.

 • Nelegální dovoz vína

  16:26 do playlistu

  Nelegální dovoz vína
  Pracovníci Státní zemědělské a potravinářské inspekce společně s celníky zajistili v Jihomoravském kraji přes 70 tisíc litrů vína, ke kterému přepravci nepředložili patřičné doklady.

 • Terapie úklidem

  18:53 do playlistu

  Terapie úklidem
  Pro ostrovy na novomlýnských nádržích záchrana, pro drogově závislé ideální terapie. Klienti kyjovské komunity letos už po šesté uklízí vše, co leží na hladině přírodní rezervace.

 • V Napajedlech točí nový film

  21:15 do playlistu

  V Napajedlech točí nový film
  Domácí péče – to je název filmu, který v těchto dnech natáčí režisér Slávek Horák v Napajedlech na Zlínsku. Ve filmové kulisy pro hlavní postavy v podání Aleny Mihulové a Bolka Polívky proměnil například i svůj rodný dům.

Přehrát vše

Související