iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 11. 2012
18:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
818
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tragedie na ralley u Lopeníku

  0:47 do playlistu

  Tragedie na ralley u Lopeníku
  Čtyři lidé zemřeli při RallyeShow Uherský Brod. Jedno ze závodních aut vylétlo z trati a narazilo do diváků - nehoda se stala na silnici nedaleko obce Lopeník.

 • Požár skládky v Arnolticích na Frýdlantsku

  2:38 do playlistu

  Požár skládky v Arnolticích na Frýdlantsku
  Od pátečního odpoledne hoří v Arnolticích na Frýdlantsku skládka starého textilu, který se na sever Čech dostal zřejmě z Německa. Hasiči ji nechávají kontrolovaně dohořet.

 • Dokumentace onkologických pacientů z Paskova

  4:29 do playlistu

  Dokumentace onkologických pacientů z Paskova
  Policejní vyšetřování nálezu zdravotnické dokumentace pacientů bývalé onkologické léčebny v Paskově, na který v dubnu upozornila Česká televize, se chýlí ke konci.

 • Vítr v Krnoších slábne

  6:47 do playlistu

  Vítr v Krnoších slábne
  Varování meteorologům před silným větrem na českých horách příliš nevyšlo. V Krkonoších nejvíc foukalo v noci a dopoledne, během dne se ale vítr uklidnil a na hřebeny vyrazily stovky turistů.

 • Tábor má problémy s bezdomovci

  8:18 do playlistu

  Tábor má problémy s bezdomovci
  Tábor připravuje vyhlášku, která zakáže pití alkoholu na veřejnosti. Radnici k tomu vedou čím dál častější problémy s bezdomovci. V Táboře jich žije víc, než v jiných srovnatelně velkých jihočeských městech a stížností přibývá.

 • Zachráněný les

  9:58 do playlistu

  Zachráněný les
  Lužní les s mokřady na kraji Liberce by měl brzy celý patřit ochráncům přírody. Ti o záchranu vzácné lokality, kde žijí chráněné druhy živočichů, usilují roky - část lesa už vykoupili díky veřejné sbírce.

 • Problémy s rekonstrukcí Tylova Gymnázia

  12:17 do playlistu

  Problémy s rekonstrukcí Tylova Gymnázia
  Královéhradecký kraj má problém s dotací na opravu Tylova gymnázia. Region soudržnosti Severovýchod upozornil na chybu při výběru firmy - a smlouvu o dotaci zatím nepodepsal.

 • Policie kontroluje myslivce

  14:06 do playlistu

  Policie kontroluje myslivce
  Policisté v Olomouckém kraji kontrolovali myslivce. Provedli například dechové zkoušky na přítomnost alkoholu, zkontrolovali zbraně, zbrojní průkazy nebo lovecké lístky.

 • Areál bývalého sadovnictví v Brně se rozpadá

  17:09 do playlistu

  Areál bývalého sadovnictví v Brně se rozpadá
  Rozpadající se areál bývalého sadovnictví v Brně na Kociánce ohrožuje podle statika svoje okolí. Budovy rozebírají sběrači kovů, konstrukce navíc hrozí zřícením na přilehlé parkoviště.

 • V kvalitě podnikání Olomouc propadla

  19:00 do playlistu

  V kvalitě podnikání Olomouc propadla
  Prostějov je nejlepším místem pro podnikání v Olomouckém kraji. Je tu hodně firem i lékařů a za úspěchem stojí třeba i dopravní dostupnost. Naopak Olomouc je až 10. ze třinácti posuzovaných měst.

 • Výstava modelů vlaků v Plzni

  21:15 do playlistu

  Výstava modelů vlaků v Plzni
  Jeden z největších modelů železnice v Česku je ode dneška k vidění v plzeňském Klubu železničních modelářů. Fanoušci vlaků připravili speciální výstavu k 55. výročí od založení svého klubu.

 • Výstava VŘSR

  22:55 do playlistu

  Výstava VŘSR
  V době pětadevadesátiletého výročí VŘSR uvádí ostravská galerie Beseda stejnojmennou výstavu Davida Saudka. Šestatřicetiletý multimediální umělec, který vzešel z elitního uměleckého prostředí Prahy, vystavuje v Ostravě poprvé.

Přehrát vše

Související