iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 6. 2012
18:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2141
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Bezpečný vjezd do nemocnice vázne

  1:57 do playlistu

  Bezpečný vjezd do nemocnice vázne
  Kruhová křižovatka v areálu nové nemocnice v Klatovech se stále nestaví. Přitom právě na ní závisí, jestli bude komplex za víc než jednu a čtvrt miliardy korun zkolaudován. Ředitelství silnic a dálnic tvrdí, že se všechno stihne v termínu.

 • Zklamaní fanoušci se vraceli z Polska

  2:41 do playlistu

  Zklamaní fanoušci se vraceli z Polska
  Po včerejším nevydařeném startu na fotbalovém EURU jsou fanoušci českého týmu zpátky doma. Veselý návrat to nebyl. Úvodní zápas Češi prohráli s Ruskem jedna - čtyři. Stovky fanoušků odjely po půlnoci z Wroclawi speciálními vlaky.

 • Brněnští veslaři slaví sto let

  4:03 do playlistu

  Brněnští veslaři slaví sto let
  Už celé jedno století závodí jihomoravští veslaři pod hlavičkou Českého veslařského klubu v Brně. Právě tento týden jubileum svého oslavili i křtem knihy o historii klubu.

 • V Liberci se vylíhl orel ze zkumavky

  6:34 do playlistu

  V Liberci se vylíhl orel ze zkumavky
  Zoo Liberec si připsala světový unikát- vylíhl se tam první orel křiklavý ze zkumavky. Jde o umělé oplodnění, které místní ornitologové zkoušejí už pět let. Téměř veškerou populaci orlů křiklavých v zoologických zahradách vlastní právě ta liberecká.

 • Oslavy výročí Sokola pokračují, i v Českých Budějovicích

  8:20 do playlistu

  Oslavy výročí Sokola pokračují, i v Českých Budějovicích
  Sokol pokračuje v oslavách 150. výročí založení. V Českých Budějovicích uspořádali jeho členové župní slet. Přijely na něj stovky cvičenců z jižních Čech a Vysočiny. Předvedli jednotlivé skladby, se kterými pojedou na všesokolský slet do Prahy.

 • Noc kejklířů zavedla zvědavce do útrob divadel

  10:12 do playlistu

  Noc kejklířů zavedla zvědavce do útrob divadel
  Nahlédnout do divadelního zákulisí dnes mohli příznivci kultury v Brně. Letošní Noc kejklířů, která je součástí týdenního festivalu Divadelní svět Brno, jim dala možnost poodhalit tajemství divadelních útrob.

 • Čeští lékaři provedli unikátní operaci srdce

  12:50 do playlistu

  Čeští lékaři provedli unikátní operaci srdce
  Lékaři z pražského IKEMu provedli světově unikátní operaci. Srdce mladého muže, které napadl zhoubný nádor, nahradili dvěma mechanickými čerpadly. Píše to Mladá Fronta DNES. O stejnou operaci se pokusili jen lékaři v americkém Texasu, ti ale bezúspěšně.

 • Festival Kmochův Kolín potrvá až do neděle

  14:27 do playlistu

  Festival Kmochův Kolín potrvá až do neděle
  Kolín patří tento víkend dechové hudbě. Na 49. ročník festivalu Kmochův Kolín se sjely kapely z Česka i ze zahraničí. Přidaly se taky soubory mažoretek a praporečníků. Festival vyvrcholí v neděli.

 • Medu bude letos málo, tvrdí včelaři

  16:02 do playlistu

  Medu bude letos málo, tvrdí včelaři
  Včelaři stáčejí první letošní med. Kvůli suchu ho ale zřejmě bude málo - po zimě totiž hned přišlo takřka letní počasí, rostliny rychle odkvetly a včely tak nestihly posbírat tolik nektaru, kolik by jindy dokázaly.

 • Cirkusové šapitó nabízí akrobaty a kejklíře

  18:11 do playlistu

  Cirkusové šapitó nabízí akrobaty a kejklíře
  V Olomouci vyrostlo městečko s cirkusovými šapitó festivalu Letní Letná. Až do zítřejšího večera mohou lidé navštívit představení mimů, klaunů, bublináře i akrobatů. Vše se odehrává v Korunní pevnůstce a na své si přijde celá rodina.

 • Na jih Moravy se sjely čezety - elegáni silnic

  20:11 do playlistu

  Na jih Moravy se sjely čezety - elegáni silnic
  Retro návrat o 50 let nazpět si dnes prožily Buchlovice a Uherské Hradiště.Na mezinárodní sraz sem totiž dorazila bezmála stovka majitelů historických skútrů značky ČZ ,Tatran a Manet.

 • Na ostravském okruhu se proháněli veteráni

  22:00 do playlistu

  Na ostravském okruhu se proháněli veteráni
  V přehlídkové molo historických vozů se dnes proměnilo Centrum bezpečné jízdy v Ostravě. Majitelé se svými veterány sem dorazili na první ročník unikátního festivalu rychlosti.

 • Velkou Kotlinou provede turisty nová stezka

  24:09 do playlistu

  Velkou Kotlinou provede turisty nová stezka
  Po stopách ledovce provede turisty v Jeseníkách nová naučná stezka Velká Kotlina. Zavede je do jedné z nejvýznamnějších přírodních lokalit ve střední Evropě.

Přehrát vše

Související