
28. ledna 2015 16:34
Obsah dílu
Téma: Kauza odebraných dětí v Norsku pokračuje
Hosté: Zdeněk Kapitán, ředitel, Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí (telefonicky)
Tomáš Zdechovský /KDU-ČSL/, europoslanec, Evropská lidová strana (telefonicky)
Miroslav Poche /ČSSD/, europoslanec, Aliance socialistů a demokratů (synchron)
Petr Mach /Svobodní/, europoslanec, Evropa svobody a přímé demokracie (synchron)
Jan Zahradil /ODS/, europoslanec, Evropští konzervativci a reformisté (synchron)
Miloslav Ransdorf /KSČM/, europoslanec, Sjednocená evropská levice (synchron)
Téma: Finanční trhy
Host: Václav Kmínek, analytik, Česká spořitelna (živý vstup)
Moderuje: Tereza Kručinská
Přehled dílů
18. září 18:03
Izrael zahájil ofenzivu do centra Gaza City (živý vstup)
18. září 17:33
Jednání o návrhu státního rozpočtu na příští rok (reakce KSČM) — Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad)
18. září 17:03
SPOLU zahajuje kampaň (přímý přenos zahájení + vystoupení volebních lídrů)
18. září 16:33
Nad Prahou opět proletí stíhačky — Jednání o návrhu státního rozpočtu na příští rok (pohled ekonoma) — Kulturní přehled (tipy, upoutávky, nabídky)
18. září 15:33
Přílety mezinárodních letek na Dny NATO — Trump a komentátoři (komentář politologa) — Nad Prahou opět proletí stíhačky
18. září 15:03
Jednání o návrhu státního rozpočtu na příští rok (reakce ekonoma) — Protesty ve Francii (aktuální situace)
18. září 14:33
Jednání o návrhu státního rozpočtu na příští rok (reakce Pirátů) — Pražský hrad vystavuje korunovační klenoty
18. září 14:03
Jednání o návrhu státního rozpočtu na příští rok (reakce ANO) — Obálka s posledními slovy T. G. Masaryka
18. září 13:33
Protesty proti Macronovi a úsporné vládní politice (živý vstup z Paříže) — Trump a komentátoři (reakce publicisty) — Příběh obálky s posledními slovy T. G. Masaryka
18. září 13:03
Jednání o návrhu státního rozpočtu na příští rok (reakce STAN) — Ministři životního prostředí o klimatickém cíli pro rok 2040 (živý vstup z Bruselu)