iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
18. 3. 2010
18:25 na ČT2

1 2 3 4 5

19 hlasů
2688
zhlédnutí

POKR

Pohádkový obrat — Akvária — Regionální operační programy - Severozápad — Dětské kalhoty

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pohádkový obrat

  1:13 do playlistu

  Pohádkový obrat
  Ve starém domě na Malé Straně v Praze sídlí malá, ryze česká firma. Tato společnost má v Česku největší obrat 2,6 biliardy korun a patří k největším obchodníkům na světových burzách. Její zakladatel dosáhl globálního úspěchu. Obchodování je realizováno plně automatizovaně prostřednictvím vlastního softwaru provozovaném na serverech umístěných v datových centrech v Londýně, Chicagu a nově ve Frankfurtu.

 • Rozhovor- 1. část

  5:49 do playlistu

  Rozhovor- 1. část
  V dněšní POKRu budeme s doc. Ladislavem Mejzlíkem, vedoucím katedry finančního účetnictví a auditingu VŠE v Praze, mluvit o nejčastějších chybách, které firmy dělají při vedení účetnictví.

 • Akvária

  8:22 do playlistu

  Akvária
  Navrhovat nábytek je velmi kreativní činnost a když ji spojíte s vodním světem, vznikne navíc zajímavý druh podnikání. Přesně ten před pár lety objevil pan Pavel Skala, když svoji původní profesi návrháře nábytku a koníček akvaristiku dal dohromady a začal se zabývat návrhy a realizací atypických akvárií. A protože ani tento obor se neobejde bez reklamy vsadil na internet, ale také na doporučení spokojených klientů.

 • Rozhovor- 2. část
 • Regionální operační programy - Severozápad

  15:09 do playlistu

  Regionální operační programy - Severozápad
  Projekt Regionálního operačního programu Severozápad, konkrétně o rekonstrukci Lázeňského domu Agricola v Jáchymově, s novou přístavbou bazénu a s tím související vybavenosti. Jde o projekt, který se snaží zatraktivnit nejen nabídku lázeňského provozu, ale činí si ambice oživit samotné město a okolí, které se potýká s úbytkem obyvatel a chátrající infrastukturou.

 • Daňový kalendář
 • Dětské kalhoty

  20:22 do playlistu

  Dětské kalhoty
  Inženýrka Marta Plecitá vystudovala mezinárodní obchod. Když byla se svým synem na mateřské, říká, že byla dost vyspalá a nudila se. Začala vymýšlet, co by dělala. Miminko ji inspirovalo. A nejen to, zjistila, že kalhotky, které se na děti prodávají, jsou v některých směrech nevyhovující. Začala šít dětské kalhotky. Sama do té doby neuměla přišít ani knoflík. Nejdříve se poradila s kamarádkami, poté udělal konkurz na šicí dílnu. Založila značku a dětské oblečení prodávala nejprve po internetu, pak už dodávala do kamenných obchodů, dnes si už zřizuje svůj vlastní obchod.

Přehrát vše

Související