iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
7. 1. 2010
18:25 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
2843
zhlédnutí

POKR

Exekuce — Tradice k úspěchu nestačí — Dotace na stavebnictví — EU – Program Spolupráce - klastry

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Exekuce I.

  1:32 do playlistu

  Exekuce I.
  Dostat se coby podnikatel do finančních problémů je velmi snadné a kupodivu to vůbec nemusí souviset s ekonomickou krizí. Stačí mnohdy triviální chyba a exekutor může být za dveřmi. Jak se chovat, když už se člověk, dostane do této nezáviděníhodné situace?

 • Rozhovor- 1. část

  5:48 do playlistu

  Rozhovor- 1. část
  S podnikatelkami, které se svým podnikáním začaly na mateřské dovolené. Vsadily na cenově dostupné svatební šaty vyráběné v Číně a internetový kontakt s klienty.

 • Tradice k úspěchu nestačí

  8:28 do playlistu

  Tradice k úspěchu nestačí
  Za devadesát let existence prošla firma vyrábějící dámské prádlo velikými změnami. Z malé pražské firmičky se za socialismu stal státní podnik, ve kterém pracovalo 7 500 zaměstnanců. Po revoluci však značka bojovala o přežití. Časté změny vlastníků, nevyhovující nabídka a silná konkurence způsobily, že firma málem skončila v konkurzu. Dnes je to zdravá společnost s několika desítkami zaměstnanců a s vlastní sítí obchodů.

 • Rozhovor- 2. část
 • Dotace na stavebnictví

  15:55 do playlistu

  Dotace na stavebnictví
  Společný program Ministerstva pro místní rozvoj a Ministerstva práce a sociálních věcí, který podporuje výstavbu tzv. sociálních bytů, se týká také stavebních firem. Při splnění podmínek, mohou tuto dotaci na výstavbu využít.

 • Daňový kalendář
 • EU – Program Spolupráce - klastry

  22:09 do playlistu

  EU – Program Spolupráce - klastry
  Klastry jsou sdružení firem podnikajících v oboru, oblasti veřejné správy a vysokých škol. EU je podporuje v rámci programu Spolupráce - klastry. Nejdůležitější na klastrech je, že se v nich mohou domluvit i bývalí konkurenti.

Přehrát vše

Související