iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
10. 12. 2009
22:20 na ČT1

1 2 3 4 5

6 hlasů
4268
zhlédnutí

POKR

Výchova zaměstnanců — Auta na zemní plyn — Eko firma — Dálnice v ČR

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výchova zaměstnanců

  1:28 do playlistu

  Výchova zaměstnanců
  Jméno Jana Berg má už ve světě módy svoje místo. V době, kdy se módní návrháři a krejčovská studia rodí jedno za druhým, se dokázala prosadit a co je důležité - hlavně udržet. Jana Berg má ve svém týmu 15 stálých zaměstnanců a většinu z nich si nasměrovala podle svých představ. Ale protože sama ví, že krejčovina je těžké řemeslo, rozhodla se ve výchově nastupující generace dále pokračovat. Stala se jednou z pěti signatářů memoranda, které je součástí kampaně zaměřené na propagaci a podporu učňovského školství.

 • Rozhovor- 1. část

  6:28 do playlistu

  Rozhovor- 1. část
  Rozhovory: s ing. Evou Tylovou, ředitelkou České inspekce životního prostředí o vyhlášce o nakládáni s autovraky a o povinnostech odběratelů podzemní vody.

 • Auta na zemní plyn

  9:10 do playlistu

  Auta na zemní plyn
  Ekonomická krize na podnikatele stále doléhá a tak se všichni snaží snížit náklady kde se dá. Jednou z oblastí může být i levnější provoz vozového parku – např. používáním aut na CNG, tedy zemní plyn. Na našich silnicích můžeme dnes potkávat zhruba 1800 vozidel jezdících na zemní plyn. Z toho je 1465 osobních a dodávkových automobilů a 270 autobusů.

 • Rozhovor- 2. část
 • Eko firma

  17:01 do playlistu

  Eko firma
  Příběh malé továrny z Vladislavi u Třebíče, která držela svůj původní výrobní program až do nedávné doby, což ji málem zahubilo. Na poslední chvíli proměnili starou fabriku v moderní provoz s novým ekologickým programem aniž by dosáhli na tolik proklamované Evropské fondy. Nejenže továrna přežila svou smrt, ale dnes exportuje do zemí Evropské unie i na americký kontinent a patří mezi ty, které Česká inspekce životního prostředí představuje jako příklad hodný následování.

 • Daňový kalendář
 • Dálnice v ČR

  21:49 do playlistu

  Dálnice v ČR
  Jsou naše dálnice předražené? Jaké je srovnání vrámci EU? Jaké jsou asi příčiny? Kde najít informace a které instituce nám mohou zodpovědět na tuto otázku?

 • Soutěž

Přehrát vše

Související