Dvaadvacítka

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 231  
Sdílet
| Poslat odkaz

Sklizeň netradičního humoru s investigativní trojicí reportérů Janem, Jiřím a Josefem (1999). Námět a scénář J. Kraus a J. Ornest. Režie M. Vadas

Autoři údajně nebyli inspirováni vlastní zkušeností při přípravě scénky Kurz, která je jakýmsi průvodcem pro kapesní zloděje a okradené. Scénka Gambler bude pro mnoho diváků jistě užitečným návodem na řešení partnerských vztahů narušených hráčskou vášní. Zájem autorů Dvaadvacítky o postižené menšiny naší společnosti se tentokrát upnul k minoritě postižené rýmou – tato rubrika Dvaadvacítky se jmenuje Suché z nosu. I do veřejnoprávní televize vstoupil nový žánr zvaný sitcom. Naši investigativci zkoumají jeho přednosti ve scénce Škola humoru. Jan, Josef a Jiří si vyzkoušeli na vlastním těle nepřátelskou kampaň konkurence, která se neštítila rozeslat na významná místa pomlouvačné dopisy, které popisují Dvaadvacítku jako pořad, který usiluje o humor. Předností našich protagonistů, kterou již v minulosti opakovaně prokázali, je jemná práce s archivním materiálem, kterého filmové a televizní sklady nabízejí bezpočet. Autorům se podařilo navštívit s kamerou unikátní Lidský bazar, ve kterém je zaujalo vyprávění prodavače, kterého ztělesnil Martin Učík, o osudu zahořklého Hlaváčka, který v tomto zařízení strávil déle než rok.

Hrají: Josef Hrubý, Jan Kraus, Jiří Ornest, Martin Učík, Dana Hálková, Petr Klabouch, Marie Chvostová, Stanislav Cajthaml, Zdeněk Hofman, Jaroslav Schreder a další.

Tento pořad nelze na internetu přehrát z důvodu autorských práv.

Diskuse diváků
 • jaroslav 6. 2. 2012 15:35

  aktuální humor do každé doby

  vyjdou všechny díly na dvd ? dj.earth

 • Zuzana 7. 6. 2011 22:45

  22

  Prosím, prosím, vydat na DVD!

 • L.Kovář 19. 8. 2010 07:49

  "22"

  Lepší než Česká soda !! Prosím,uveďte znovu všechny díly..

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 1999 – ST  4:3
Žánr: Zábava
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu