iVysílání

čtvrtek 23. 10. 2014 o
06:00
  • 05:59 Studio 6
  • 08:45 Vše o vaření
  • 09:00 Kluci v akci: Hrníčková I
  • 09:30 Pošta pro tebe
  • 10:30 Objektiv
  • 05:59 Dobré ráno
  • 08:30 Kouzelná školka
  • 10:45 Auto Moto Revue: Zjistíme, kdo je skvělý řidič, otestujeme nový Golf a vyzkoušíme bezpečnostní systémy
  • 11:15 Právo pro každého 7: Náhrada škody
  • 11:45 Souboj vojevůdců: Alexander proti von Arnimovi
  • 05:59 Studio 6
  • 08:45 Studio 6
  • 10:00 Zprávy v 10
  • 10:28 Studio ČT24
  • 06:00 Cyklistika: Paříž - Tours 2014
  • 06:25 Házená: SKP Frýdek-Místek - HC Gumárny Zubří
  • 08:00 Panorama
  • 08:30 Liga mistrů UEFA: Liverpool FC - Real Madrid
  • 10:15 Téma pro hosty (Na slovíčko)
  • 10:45 Turf
  • 11:15 Olympijský magazín
  • 11:50 Sportovec Ministerstva vnitra ČR 2014
  • 06:00 Delfín Filík: Jak Filík hledal Prahu
  • 06:05 Harry a jeho dinosauří kamarádi: Kéž by přestalo pršet
  • 06:20 Claude v novém městě: Klobouky
  • 06:30 Tygřík Arnoštek
  • 07:25 Červený traktůrek
  • 07:35 Bořek stavitel: Sváťa staví sám
  • 08:00 Muminci
  • 08:20 Malý král (seriál): Moje nebo tvoje
  • 08:30 Kouzelná školka
  • 09:00 Angličtina s Hurvínkem: Moje ložnice - My bedroom
  • 09:05 Malí Einsteinové
  • 09:35 Atlas zvířat: Tvorové nahánějící hrůzu
  • 10:00 Harry a jeho dinosauří kamarádi: Jsi moc malý!
  • 10:10 Claude v novém městě: Práce
  • 10:20 Tygřík Arnoštek
  • 10:50 Hýbánky
  • 11:00 Šikulové
  • 11:30 Červený traktůrek
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:20 Události v regionech plus (Brno)
  • 12:20 Události v regionech plus (Ostrava)
  • 12:30 Sama doma
  • 14:00 Vše o vaření
  • 14:40 Na cestě
  • 15:10 Kingová: Scout Winterová
  • 12:30 Bonbónky světa
  • 12:50 Oči krokodýla
  • 14:30 Chcete mě?
  • 14:40 Obří mosty: Obří mosty
  • 15:30 Soumrak civilizace: Vzestup a pád pyramid
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:35 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:05 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:35 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:05 Studio ČT24
  • 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády
  • 12:05 Panorama
  • 12:50 Basketbal: ČEZ Basketball Nymburk - EWE Baskets Oldenburg
  • 14:30 Vertikál
  • 15:00 Cyklotoulky: Polná
  • 15:10 Tanec: MS v latinskoamerických tancích 2014 Česko
  • 12:05 Muminci
  • 12:30 O Kanafáskovi: Jak byli zvědaví (jen bonusy)
  • 12:40 Malovaná čítanka: Zlatá nit a Budiž
  • 12:50 Delfín Filík: Jak Filík hledal Prahu
  • 13:25 Malé ruce ve Velké válce
  • 13:55 Gumballův úžasný svět 31: Mikrovlnka
  • 14:05 Lucky Luke: Lucky Luke proti Jossi Jamonovi
  • 14:35 Rození vítězové: Mary a běh
  • 15:00 Bludiště
  • 15:30 Malé ruce ve Velké válce
16:00
  • 17:00 Besipky: Dětské sedačky
  • 17:05 Cestománie: Barma
  • 17:40 Černé ovce
  • 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 AZ-kvíz
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 18:45 O Kanafáskovi: Jak hráli fotbal (jen bonusy)
  • 18:55 Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje?
  • 19:40 Postřehy odjinud: Německo očima Davida Šťáhlavského
  • 19:50 Zprávy ve znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:35 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:05 Studio ČT24
  • 17:30 Zprávy
  • 17:35 Studio ČT24
  • 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:25 Zprávy
  • 18:35 Interview ČT24
  • 19:00 Události
  • 19:48 Počasí v evropských metropolích
  • 16:45 Cyklistika: ČT Author Cup
  • 17:20 Sport v regionech
  • 17:50 Automobilový sport: Partr Rally Vsetín 2014
  • 18:25 Sláva vítězům: Ladislav Novák
  • 18:40 Evropská liga ve fotbalu: ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha
  • 16:00 Angličtina s Hurvínkem: Určení místa - Prepositions of place
  • 16:30 Malí Einsteinové
  • 17:30 Taneční hrátky s Honzou Onderem: Tanec trpaslíků
  • 17:40 Planeta YÓ
  • 17:42 Leonardo je génius: Paměť
  • 17:57 Gumballův úžasný svět 32: Stíhačka
  • 18:11 Lucky Luke: Nitroglycerin
  • 18:40 Zprávičky
  • 18:45 O Kanafáskovi: Jak hráli fotbal (jen bonusy)
  • 19:45 Malovaná čítanka: Zlatá nit a Budiž
20:00
  • 20:00 Vyprávěj 16/26 (III. řada): Jů a Hele
  • 20:55 Máte slovo
  • 21:50 Třída 8.A: 1. část
  • 22:40 Na stopě
  • 20:00 Tuaregové, hrdí vládci pouště
  • 21:00 Cestománie: Polsko
  • 21:30 Pološero: Malí géniové
  • 22:00 Raport o Velké válce: Jako lvi
  • 23:30 Queer: Říkají mi Krychlič
  • 23:55 Zvláštní let
  • 20:00 Zprávy
  • 20:05 Hyde Park ČT24
  • 21:00 Zprávy
  • 21:03 Ekonomika ČT24
  • 21:31 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 22:56 Předpověď počasí
  • 23:00 Zprávy ve 23
  • 23:30 Z metropole
  • 21:30 Studio fotbal: Extra
  • 21:55 Evropská liga ve fotbalu: Sestřih utkání 3. hracího dne Evropské ligy UEFA
  • 23:55 Basketbal: EA7 Emporio Armani Milán - FC Barcelona
  • 20:00 Ceny Ministerstva kultury 2014
  • 21:05 Krásný ztráty
  • 21:35 Vzkaz: Vzkaz Miloše Štědroně
  • 21:50 Výtvarnické konfese
  • 22:15 Čtenářský deník
  • 22:30 Konfrontace Petra Fischera 7: Dokument, docusoap, dokubulvár
  • 23:00 Paolo Fresu: Mysterio
24:00
  • 00:00 Paterčata: Pokoj lidem dobré vůle
  • 00:40 AZ-kvíz
  • 01:25 Dobré ráno
  • 03:55 Designtrend
  • 04:10 Zahrada je hra
  • 04:35 Bydlení je hra
  • 05:05 Chalupa je hra
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 01:35 Lunochod
  • 02:30 Putování za muzikou
  • 02:55 Chcete mě?
  • 03:00 Z očí do očí: Robert Kvaček
  • 03:55 Mezi dveřmi je A.G.: Česká kultura v Paříži II
  • 05:20 Postřehy odjinud: Německo očima Davida Šťáhlavského
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 01:40 Světový pohár v cyklokrosu 2014/15: Nizozemsko - závod mužů
  • 03:00 Světový pohár v cyklokrosu 2014/15: Nizozemsko - závod žen
  • 03:50 Sport v regionech
  • 04:20 Automobilový sport: Partr Rally Vsetín 2014
  • 04:40 Studio fotbal: Extra
  • 05:00 Automobilový sport: PURUM Rally Příbram 2014
  • 02:30 Artmix
  • 03:25 Ladí neladí