iVysílání

středa 4. 5. 2016 o
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:20 Události v regionech plus (Brno)
  • 12:20 Události v regionech plus (Ostrava)
  • 12:30 Sama doma
  • 14:45 Bakaláři: V porodnici
  • 15:50 Tlusťoch: Příliš mnoho klientů
  • 12:00 Lodě, které psaly historii 6/9: Askoy II. - plachetnice Jacquesa Brela
  • 13:15 Evropa dnes: A zase ta práce
  • 13:40 Země a města světa: Omán, tajemný Orient
  • 14:35 Věda a náhoda: Podivuhodné obrazy
  • 15:25 Televizní klub neslyšících
  • 15:55 Obrázky z Francie
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:33 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:03 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:33 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:03 Studio ČT24
  • 14:30 Zprávy
  • 14:33 Studio ČT24
  • 15:00 Zprávy
  • 15:03 Studio ČT24
  • 15:30 Zprávy
  • 15:33 Studio ČT24
  • 12:05 Panorama
  • 12:50 Jezdectví: Velká cena Brna
  • 13:40 Hokej na zemi
  • 14:10 Hokej: Česko - Kanada
  • 12:05 Flořini draci: Žabouš
  • 12:25 Míla
  • 12:30 Králík Fiala: Fiala si užije Asie
  • 12:40 Čtení do ouška: Kouzelný hrnec a kouzelná koule
  • 13:00 Šikovné prstíky
  • 13:15 Vaření? Hra pro děti!: Zapékaný párek
  • 13:55 Gumballův úžasný svět 44: Práce
  • 14:05 H2O: Stačí přidat vodu (seriál)
  • 14:35 To dám!
  • 15:00 Wifina
16:00
  • 16:45 Cestománie: Francie
  • 17:15 AZ-kvíz
  • 17:40 Černé ovce
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:10 Země a města světa: New York - jablko, které se nepřejí
  • 17:05 GEO 360°: Scilly – ostrov narcisů
  • 18:00 Bohoslužba za členy hasičských sborů 2016
  • 19:30 Příběhy domů: Nečtiny, Panský dům
  • 19:50 Zprávy ve znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:48 Počasí v evropských metropolích
  • 19:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:00 Sláva vítězům: Rudolf Kučera
  • 16:15 Olympijský magazín
  • 16:40 Turf
  • 17:10 Vertikal
  • 17:50 Volejbal: Volejbal Brno - VK Dukla Liberec
  • 16:00 Učíme se s Noddym
  • 16:30 Otázky slečny Mily
  • 17:30 Hýbánky: Daleko, široko, kameň od kameňa
  • 17:43 Pok a Mok: Hmyzárium
  • 17:54 Gumballův úžasný svět 45: Halloween
  • 18:16 Legenda Korry
  • 18:40 Zprávičky
  • 18:45 Králík Fiala: Rodinný výlet do Kanady
  • 19:45 Čtení do ouška: Kouzelný hrnec a kouzelná koule
20:00
  • 20:00 Pošta pro tebe
  • 23:05 Sezóna za vodou
  • 23:50 Rozsudek: Znásilnění exmanželky
  • 20:00 Vůně cizích krajů III.: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu
  • 21:00 Na cestě
  • 21:30 Deník Dity P.: Moje panelstory
  • 21:55 KAMU ve Vietnamu: Pouliční stravování
  • 22:25 Souvislosti Jana Pokorného
  • 20:00 90’ ČT24: Peníze pro důchodce
  • 21:30 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 22:56 Předpověď počasí
  • 23:00 Zprávy ve 23
  • 23:40 Události v kultuře
  • 20:00 Basketbal: BK ARMEX Děčín - Ariete Prostějov
  • 22:10 741 690 + 1 Jágr: 741 690 + 1 Jágr
  • 23:00 Liga mistrů UEFA: Sestřih středečního odvetného semifinálového utkání
  • 23:20 Svět motorů: MM ČR v motokrosu, Pacov
  • 23:50 Automobilový sport: Škoda Octavia Cup Maďarsko
  • 20:00 Události v kultuře
  • 20:18 Nejkrásnější památky světa: Řecko – Delfy
  • 20:20 Piš, Kafka, piš!
  • 21:50 Na plovárně: Milan Šteindler
  • 22:15 ASAP
  • 22:40 Gilberto Gil: Vídeň 2011
24:00
  • 00:20 AZ-kvíz
  • 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou
  • 01:50 Žiješ jenom 2x: Tanečnice Eliška
  • 02:15 Dobré ráno
  • 04:45 Kluci v akci: Čarodějnické vaření
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 00:15 Queer: Hranice tolerance
  • 02:55 Diskodrom 2005
  • 03:35 Folklorika
  • 03:55 Náš venkov
  • 04:15 Případ pro ombudsmana III
  • 04:30 Ta naše povaha česká: Příliš chytré děti
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 00:05 Bojové sporty: BC BigBoard Praha - BSK Seelze
  • 01:05 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 01:15 Basketbal: BK ARMEX Děčín - Ariete Prostějov
  • 03:25 Jezdectví: Velká cena Brna
  • 03:55 Olympijský magazín
  • 04:15 Turf
  • 04:45 Cyklotoulky: Roudnice nad Labem
  • 05:00 Česká pokerová tour
  • 05:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:10 Po Karlově mostě s prof. Františkem Dvořákem
  • 01:25 Potrava duše & těla
  • 02:50 Mistrovská díla: Otto Dix - Flandry
  • 03:00 Styl
  • 03:25 Magdalena
  • 05:05 Události v kultuře