TS Ostrava | TS Brno

iVysílání

stránky pořadu
ČT 111. 8. 2008
17:30

1 2 3 4 5

36 hlasů
17225
zhlédnutí

Kluci v akci

Kávová

20 min. | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

  • Pečená krkovice v kávové marinádě

    02:39 do playlistu

    Pečená krkovice v kávové marinádě
    S pikantní omáčkou a restovanými brambory. Tato trojkombinace nemá chybu. Ovšem žádá si patřičnou péči, a to v dostatečně dlouhém marinování masa a důkladnému „vychucení“ grilovací omáčky.

  • Kávová jablka v medu se sýrovým toustem

    12:00 do playlistu

    Kávová jablka v medu se sýrovým toustem
    Vskutku nevšedním předkrmem jsou jablka marinovaná v kávovém rozvaru, poté opečená na medovém másle. Zvolíte-li jablíčka navinulé chuti, perfektně se doplňují s chutí medu, koření, nahořklé kávy a aromatické gorgonzoly

  • Kávové bonbóny

    17:44 do playlistu

    Kávové bonbóny
    Kávové pralinky plné ořechů, obalované v kakau patří všem, kteří dokáží ocenit chuťově výraznou tečku za dobrým jídlem. K chutné a kvalitní kávě chutnají skvěle!

Přehrát vše

Související

1 - 6 z 9 >>
HbbTV aplikace České televize
Zavřít

Upozorňovat

Pokud chcete upozornit e-mailem vždy při zařazení nové části tohoto pořadu do iVysílání, vyplňte a odešlete formulář. Službu můžete snadno zrušit pomocí odkazu v každém došlém mailu.

Načítám...