ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Smolař Johnny: Zasekl se na záchodě i ve výtahu

Velikost textu:

Soči - Na dějiště zimních olympijských her se upírají pohledy nejen sportovních fanoušků. Hvězdou sociálních sítí se stal americký bobista Johnny Quinn, jenž se zabouchl v koupelně a nemohl se dostat ven. Musel proto doslova projít zavřenými dveřmi. A tím jeho trable neskončily.

Americký bobista Johnny Quinn
Americký bobista Johnny Quinn

Zdá se, že Johnny má problém s dveřmi. Nejprve uvízl v koupelně. To ale pro stokilového obra nebyl zase až takový problém. "Neměl jsem telefon, abych si zavolal pomoc. Tak jsem na to šel jako při roztlačování bobu," líčí sportovec. Jeho "útěk z vězení Soči" se stal hitem internetu, během 24 hodin zaplavily sociální sítě nejrůznější parodie. "Musím říct, že lidi jsou hodně kreativní," usmívá se Johnny.

Sotva si ale zvykl na škádlivé komentáře a smsky, zasekl se znovu - tentokrát ve výtahu. "V den závodů nechám dveře při sprchování raději otevřené a asi budu chodit po schodech," dodává. A boby mají naštěstí úpravu jako kabriolet.   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.