Měřený trénink v Kitzbühelu vyhrál Marsaglia z Itálie, Češi nestartovali

Na měřeném tréninku v rakouském Kitzbühelu se nepředstavili čeští závodníci a tentokrát se favoritům nedařilo. Přípravu na víkendové závody vyhrál Ital Matteo Marsaglia. Na programu ČT sport a na webu ctsport.cz vám z Kitzbühelu od pátku do neděle nabídneme přímé přenosy závodu v Super-G, sjezdu i slalomu.

Matteo Marsaglia
zdroj: ČTK/AP autor: Nathan Bilow

Kvůli nepříznivému počasí byla trať sjezdu ochuzená o spodní pasáž. S nepříznivými podmínkami si nejlépe poradil Ital Matteo Marsaglia, který zajel čas 1:24,73. Jen o setinu sekundy za ním pak zaostal Francouz Brice Roger a třetí byl domácí Vincent Kriechmayr.

Zato největší favoriti se srovnali na přelomu první a druhé desítky, třeba loňský vítěz Dominik Paris byl až třináctý. Formu závodníků před olympiádou ale prověří až ostré závody.