ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Záhrobská čelí stalkingu, podezírá z něj otce

Velikost textu:

Praha - Tým Šárky Záhrobské se obrátil na policii kvůli stalkingu, z nějž podezírá lyžařčina otce a bývalého trenéra Petra Záhrobského. Informoval o tom Deník Sport. Sjezdařka údajně čelí přívalu telefonátů ze skrytého čísla, zpráv a e-mailů, často velmi nepříjemných a vulgárních. Jejímu trenérovi Pavlu Šťastnému zase někdo volal v roli neexistujícího novináře. "Předmětem toho, že zastupujeme sportovce, je i jejich obrana a ochrana. Bráníme naše klienty všemi dostupnými a účinnými prostředky," uvedl Karel Tejkal, mluvčí agentury Česká sportovní, jež lyžařku zastupuje.

Šárka Záhrobská
Šárka Záhrobská
Otevřít galerii
 • Šárka Záhrobská autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Šárka Záhrobská autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Jsou věci, které podle mě nepatří do novin, ale jsou věci, které nepatří mezi slušné lidi do normální společnosti," vzkázala Záhrobská. Její otec pouze uvedl, že má s dcerou "ty nejlepší vztahy".

Záhrobské se v poslední době nedaří

Problémy se vyhrotily, když se Záhrobská předloni s otcem rozešla a změnila kouče. Místo Záhrobského ji nyní vedle Štastného vede i kondiční trenér Antonín Strach.

V letošní sezoně se mistryni světa z roku 2007 a bronzové olympijské medailistce z Vancouveru výsledkově nedařilo. Úpravy slalomové techniky nesl otec velmi nelibě a po dvanáctém místě na mistrovství světa trenéry veřejně ostře kritizoval.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.