ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel

Pennettaová vyřadila v Cincinnati Venus Williamsovou

Velikost textu:

Cincinnati (USA) - Tenistka Flavia Pennettaová pokračuje ve vítězném tažení. Skvělou formu Italky dnes "odnesla" na turnaji v Cincinnati v třetím kole Američanka Venus Williamsová. Světová dvanáctka Pennettaová vyhrála v červenci titul na antuce v Palermu a minulý týden triumfovala rovněž v Los Angeles. Výhra nad Venus Williamsovou 7:6 a 6:4 je tak její čtrnáctou po sobě.

Flavia Pennettaová
Flavia Pennettaová
Otevřít galerii
 • Flavia Pennettaová autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Venus Williamsová autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/11/1046/104544.jpg?1250191150

"Jsem strašně, strašně moc šťastná," jásala v rozhovoru na kurtu sedmadvacetiletá rodačka z Brindisi, která žije ve Švýcarsku. "Po triumfu v Los Angeles si moc věřím a teď jsem to ukázala," dodala.

Navíc znovu ukázala, že na starší ze sester Williamsových umí: Venus totiž dokázala porazit již počtvrté v kariéře ze sedmi duelů.

Soupeřkou Pennettaové nyní bude Daniela Hantuchová ze Slovenska, která vyřadila sedmou nasazenou Věru Zvonarevovou z Ruska.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.