ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Semifinálový šlágr na turnaji v Atlantě vyhrál Roddick

Velikost textu:

Atlanta - Čtvrtý nasazený Andy Roddick vyřadil v semifinálové bitvě v Atlantě turnajovou jedničku a krajana Johna Isnera a zahraje si o 32. titul na okruhu ATP. Roddick zvítězil 6:4, 6:7 a 6:4, jeho poslední překážkou v testu před olympijskými hrami bude Gilles Muller. Nenasazený Lucemburčan porazil turnajovou osmičku Go Soedu z Japonska 6:4, 6:3.

Andy Roddick
Andy Roddick

Roddick překazil Isnerovi, se kterým vytvoří na olympiádě deblový pár, šanci na zisk druhého titulu za sebou. Po triumfu v Newportu útočil Isner na takový double poprvé v kariéře, ale poprvé po dvou letech bude ve finále v Atlantě chybět. V předchozích ročnících prohrál závěrečný duel vždy s Mardym Fishem. "Tenhle turnaj jsem chtěl vždycky vyhrát, ale prostě mi není dáno. Ale rozhodně není ostuda prohrát s těmito hráči," řekl Isner, kterému proti Roddickovi nestačilo ani 26 es.

Roddick mu dvakrát jeho největší zbraň servis sebral, sám v tomto směru udržel čisté konto s výjimkou tie-breaku, ve kterém hned v úvodu jedno podání neproměnil v bod, což rozhodlo o prodloužení zápasu. "Proti většině hráčů se dá vrátit do hry, když ztratíte při podání jeden bod. Proti němu to je jiné. S jeho servisem to člověk nemá pod kontrolou," řekl Roddick.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.