ČTsport

ČTsport
neděle 18. listopadu 2018 Romana

Šťastná Kvitová chce z Fed Cupu vítěznou tečku

Velikost textu:

Istanbul – Asi jen večeří a skleničkou vína oslaví tenistka Petra Kvitová titul na Turnaji mistryň. Po výhře ve finále v Istanbulu nad Viktorií Azarenkovou jí sezona ještě nekončí. Z Turecka se v pondělí přesune do Moskvy, kde bude hlavní zbraní českého výběru ve finále Fed Cupu.

Petra Kvitová po vítězství na Turnaji mistryň
Petra Kvitová po vítězství na Turnaji mistryň

"Teď jsem šťastná, ale už na mě padá únava," řekla Kvitová na tiskové konferenci, ale byla si jistá, že v Moskvě brzy nabere novou sílu a bude připravená týmu pomoci. "Máme výborný realizační tým a doktory, maséry a věřím, že mě dají dohromady."

Na finále Fed Cupu přiletí Kvitová s nejlepším možným povzbuzujícím prostředkem v těle. Vyhrála deset zápasů v hale, v kapse má tituly z Lince a především z Turnaje mistryň, na kterém navíc porazila ve skupině bez problémů ruskou jedničku Věru Zvonarevovou.

"Je to důležité, určitě. Navíc se těším na výbornou partu, že si to zase užiju jinak a půjdeme do toho," řekla Kvitová. Při zmínce o možné výhře, na kterou český tým čeká od roku 1988, s úsměvem doplnila: "To by byla krásná tečka za sezonou."


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.