ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel

Pět českých lodí pojede finále druhého dílu SP ve veslování

Velikost textu:

Mnichov - Nedělní finálový blok druhého závodu světového poháru v Mnichově pojede i pět veslařských lodí. Zbývající tři české posádky, které dnes v Německu bojovaly o účast mezi šesti nejlepšími, čeká vystoupení v B-finále. Nejpřesvědčivěji si dnes vedl vítěz prvního dílu SP v Bledu skifař Ondřej Synek. Stříbrný medailista z olympijských her své semifinále vyhrál. Uspěla i skifařka Miroslava Knapková, která ve Slovinsku ze zdravotních důvodů nestartovala. Veslařka pražské Slavie ale postoupila až jako třetí.

Skifař Ondřej Synek
Skifař Ondřej Synek
Otevřít galerii
 • Skifař Ondřej Synek autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/10/982/98105.jpg?1247407166
 • Skifařka Miroslava Knapková autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Na boj o umístění na pomyslných stupních vítězů se může těšit i dvojskif sester Antošových, čtyřka bez kormidelníka lehkých vah ve složení Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Ondřej Vetešník a čtyřka bez kormidelníka Michal Horváth, Milan Bruncvík, Milan Doleček, Jan Gruber.

Ve finále B pojede dvojskif David Jirka, Petr Vitásek, dvojskif lehkých vah Adam Kapa, Petr Čabla a párová čtyřka Jan Andrle, Petr Ouředníček, Petr Buzrla, Martin Basl.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.