ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Bonnerová s Hermannovou skončily v Sia-menu páté

Velikost textu:
aktualizováno 11. 10. 2014 16:01

Sia-men (Čína) - Plážové volejbalistky Martina Bonnerová a Barbora Hermannová obsadily na turnaji Světového okruhu v čínském městě Sia-men pátou pozici. Vyrovnaly tak své nejlepší umístění v kariéře, jehož dosáhly v květnu v ruské Anapě. 

Martina Bonnerová a Barbora Hermannová
Martina Bonnerová a Barbora Hermannová

Bonnerová s Hermannovou se v pátek blýskly vítězstvím nad světovými jedničkami Julianu s Marií Antonelliovou a postoupily přímo do druhého kola play-off. V něm dnes nedaly šanci nizozemské dvojici Laura Bloemová, Marloes Wesselinková, kterou za necelou půlhodinu porazily 21:14, 21:13.

V boji o první semifinále v kariéře svedly třiadvacetileté Češky naopak téměř hodinovou bitvu se špatným koncem proti Řekyním Vasiliki Arvanitiové a Marii Tsiartsianiové. První sadu Bonnerová s Hermannovou vyhrály 23:21, nicméně soupeřky stejným výsledkem srovnaly a opět vyrovnaný rozhodující set získaly 20:18.

"Odehrály jsme napínavý, náročný, děsně dlouhý boj o postup mezi čtyři nejlepší týmy turnaje, bohužel ale se smutným koncem pro nás. A nejtěsnějším možným rozdílem. Z pátého místa ale máme radost, odvážíme si cenný skalp a hlavně plno bodíků do dalšího turnaje v Argentině," okomentovaly utkání české beachvolejbalistky.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.