#ProHokejJakyJe

Volejbalistky KP Brno vypadly z Vyzývacího poháru

Brno - Volejbalistky KP Brno prohrály v odvetě 3. kola Vyzývacího poháru s Doprastavem Bratislava 1:3 a soutěž pro ně skončila. První utkání vyhrál slovenský tým bez ztráty setu.

Brňanky dobře začaly a v prvním setu vedly už 11:5, ale postupně přenechaly iniciativu soupeři a sadu ztratily poměrem 19:25. Nejlepší výkon odvedly domácí volejbalistky ve druhém setu, který vyhrály 25:20, a jejich důraz v útoku platil na hosty do poloviny třetího dějství. Pak už ale diktovaly tempo přesněji hrající volejbalistky ze slovenské metropole.

"Podali jsme mnohem lepší výkon než v prvním utkání v Bratislavě, doplatili jsme ale na spoustu nevynucených chyb a nepřesností v obraně na síti," uvedl trenér Brňanek Stanislav Václavík.

KP Brno - Doprastav Bratislava 1:3 (-19, 20, -23, -21)

Rozhodčí: Niculescu (Rum.), Kolos (Bosna). Čas: 101 min. Diváci: 400.

První utkání: 0:3, postupuje Doprastav Bratislava.