ČTsport

ČTsport
neděle 22. července 2018 Magdaléna
SUPERLIGA MALÉHO FOTBALU

Paděra s Koudelkou rozdávali radost, Blanensko deklasovalo Prahu

Velikost textu:
aktualizováno 18. 11. 2017 11:17

V dohrávce 4. kola superligy slavilo jednoznačný triumf Blanensko, které rozstřílelo Prahu 7:1. Domácí si proti oslabenému soupeři, kterému vzhledem k povinnostem ve "velkém" fotbale scházela podstatná část kádru, připsali čtvrté vítězství v sezoně a poskočili na první místo v tabulce. Hattrickem zazářil Ondřej Paděra, dva góly zaznamenal další z českých reprezentantů Jan Koudelka.

přehrát video
Blanensko v dohrávce rozstřílelo oslabenou Prahu

V herním projevu nebyl mezi oběma celky až tak markantní rozdíl, jak napovídá konečný výsledek. Blanensko ovšem chladnokrevně zakončovalo své kombinace, naopak Pražané se trápili a finální fázi řešili zbrkle. 

Největší pozornost na sebe vázal technicky zdatný Koudelka. Kromě zmíněných branek mnohokrát ukázal, že dres národního týmu obléká právem. Jeho spoluhráč Paděra se blýskl hattrickem - další dva samostatné nájezdy navíc neproměnil.

"Věděli jsme, že Praha přijede v omezeném počtu fotbalistů, ale neporazí se sama. Dokud jim stačily síly, bylo to vyrovnané. Ve druhém poločase se projevil fakt, že nás bylo víc. Uhráli jsme to lépe taktičtěji a trestali jsme z brejků," hodnotil Paděra.   

Prapor mužstva z české metropole držel exligový kanonýr Pavel Šultes, ale jediným gólem pouze zmírnil debakl.          

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.