Thomas Cup 2024

Brněnský Krokodýl další venkovní výhru nevybojoval, nad jeho síly byla Plzeň

Plzeň – Mohli si připsat už čtvrtou venkovní výhru v řadě, poskočit na třetí místo tabulky a přiblížit se vedoucímu duu Benago, Chrudim. Futsalisté Rádia Krokodýl Brno z Plzně odjeli s prázdnou. Západočeši duel ovládli v poměru 3:2 a ukončili čtyřzápasové čekání na výhru.

Sestřih a ohlasy utkání Plzeň - Rádio Krokodýl Brno

Duel v Plzni byl dlouho vyrovnaný a první půle žádnou branku nenabídla. V druhé ale již góly přeci padat začaly. Jako první se v pětadvacáté minutě trefil brněnský Outrata, avšak naneštěstí pro Jihomoravany zamířil do vlastní sítě. Vedení domácích zvýšil o chvíli později Mižár a třetí branku Plzně zaznamenal z penalty Vnuk.

Brňané se v závěrečných minutách rozhodli hrát v pěti v poli a početní převaha jim přinesla dvě vstřelené branky v podání Hrubého. Na vyrovnání to ale už hostům nestačilo a připsali si třetí porážku v sezoně.