Čeští házenkáři začali ME osmnáctiletých prohrou s Dánskem

Brno - Čeští házenkáři do 18 let prohráli v úvodním utkání mistrovství Evropy v Brně s Dánskem 31:35, když nezvládli závěrečných dvacet minut. Dvě třetiny zápasu měli sice čeští hráči pod kontrolou, v závěru ale několika zbytečnými chybami nabídli soupeři šanci otočit výsledek. Přitom český tým začal velice slibně, prosazoval se v útoku a udržoval si až čtyřbrankový náskok.

Sport
zdroj: ČT4

"Škoda, že jsme inkasovali branku v poslední sekundě prvního poločasu. Po změně stran nás soupeř přehrával a trestal naše fauly na brankovišti," řekl trenér Miroslav Bartoň.

ME Brně probíhá od 8. do 17. srpna. Portál ČT24 připravil komentované on-line přenosy vybraných utkání: Dnes od 18:00 mohli zájemci sledovat utkání Česko - Dánsko, zítra ve stejném čase začíná zápas mezi českým výběrem a Islandem a v neděli se mohou fanoušci těšit na duel Česko - Finsko. Bližší informace k turnaji najdete na stránkách turnaje.