BBV po 25 letech

Volejbalisté Liberce nezaváhali v Praze a vedou extraligu

Praha - Volejbalisté Liberce se po výhře na pražských Lužinách nad týmem ČZU dostali alespoň do pondělního večera do čela extraligy. Úřadující vicemistři od začátku zatlačili domácí servisem, a byť tým ČZU od druhého setu zpřesnil hru, neobral favorita o body. Liberec vede po neúplném třetím kole s devíti body a skóre 9:1, českobudějovický mistr ho může po dohrávce v Příbrami opět v čele tabulky přeskočit. Utkání Příbram - České Budějovice sledujte v pondělí od 20:10 na ČT sport a našem webu.

Liberečtí volejbalisté
zdroj: ČT24

"Měli jsme výborný vstup do utkání a s přehledem vyhráli první set. Od druhého domácí začali tlačit na servisu a utkání bylo velice vyrovnané, takže jsem rád, že jsme na ČZU neztratili ani set," řekl kouč Dukly Michal Nekola.

Ostrava si pojistila třetí místo výhrou nad Brnem a čtvrtý Havířov si přivezl rovněž všechny tři body ze Zlína po výsledku 3:1. První výhru oslavil klub se slavnou tradicí Odolena Voda, nad Ústím i s pomocí uzdraveného Brazilce Evandra vyhrála ve čtyřech setech.