Dohráno MOL Cup

Karviná se v Kopřivnici na vítězství nadřela, je opět druhá

Praha - Házenkáři Karviné udolali v 18. kole extraligy předposlední Kopřivnici 24:22 a nejméně do neděle se vrátili na druhé místo tabulky o bod před Zubří. To má teprve před sebou zápas s Přerovem a ještě další utkání k dobru.

Utkání Lovosice - Karviná
zdroj: ČT24

Favorizovaným hostům se za celý zápas nepovedl v Kopřivnici trhák. V poločase byl stav nerozhodný 11:11, až v závěru Karvinští mírně odskočili, ale o výsledek se museli strachovat až do konce.

Na Zubří se bodově dotáhl Jičín, který porazil souseda v tabulce Lovosice 24:21 a vicemistrovi se na čtvrtém místě tabulky vzdálil už na pět bodů. V prvním poločase přitom měli jasně navrch hosté a vedli až o pět gólů, v přestávce pak ještě 14:11. Po změně stran ale Lovosice nezachytily nápor domácích a prohrály s nimi i druhý vzájemný zápas v sezoně.

Třeboň - Plzeň 17:24 (9:10) Nejvíce branek: Štěch a Zbíral po 3, Kotlaba 3/1 - Tonar a Šindelář po 5, Bečvář 4. Rozhodčí: Brůna, Vostatek. Sedmimetrové hody: 2/1 - 2/1. Vyloučení: 2:5. Diváci: 150.

KP Brno - Frýdek-Místek 28:26 (13:13) Nejvíce branek: Večeřa a Paseka po 4 - Holbein a Hladký po 5. Rozhodčí: Halada, Pavlát. Sedmimetrové hody: 3/1 - 5/2. Vyloučení: 1:4. Diváci: 285.

Jičín - Lovosice 24:21 (11:14) Nejvíce branek: Kvasnička 6, Vocásek 5/1 - Motl 8/3, Škvařil a Horký po 3. Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 1/1 - 3/3. Vyloučení: 4:2. Diváci: 860.

Kopřivnice - Karviná 22:24 (11:11) Nejvíce branek: Gřes 8/2, Rachač 4/1, Reček 3 - Sliwka 6, Petrovský 5, Vančo 4. Rozhodčí: Novotný, Samek. Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2. Vyloučení: 4:8. Diváci: 300.