MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Volejbalisté Příbrami nezaváhali ani proti Ústí a vedou extraligu

Praha - Volejbalisté Příbrami po letních existenčních starostech a ztrátě generálního sponzora procházejí extraligou bez porážky. Ve třetím kole svěřenci bývalého českobudějovického trenéra Petra Broma porazili doma Ústí nad Labem 3:1 a jsou v čele neúplné tabulky.

Volejbal
zdroj: ČT24

"Některé sety byly jasné, některé byly tahačka. Tyto chyby musíme odstranit a proti takovému týmu musíme vyhrát," řekl Brom. Ústecký celek dohrával zápas bez smečaře Miroslava Mooze, který byl ve třetím setu diskvalifikován za agresivní chování k divákům.

Stoprocentní a navíc bez ztráty setu jsou zatím Benátky nad Jizerou, které odehrály teprve druhý duel a ve Zlíně jim k vítězství 3:0 výrazně pomohl chybující soupeř. Pražský celek ČZU zdolal Odolenu Vodu 3:1. Nejvíce bodů pro hostující tým získaly posily z beachvolejbalu Pavel Rotrekl s Robertem Kufou.