ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

V baseballové MLB vrcholí boje o play-off

Velikost textu:

New York - Necelé dva týdny před koncem základní části americké profesionální ligy baseballu MLB mají jistý postup do vyřazovacích bojů stále pouze dva týmy. Po Philadelphii Phillies, vítězi Světové série z roku 2008, si účast v play-off o víkendu zajistil i první celek z Americké ligy, Centrální divizi ovládli Detroit Tigers.

Baseball
Baseball

Nejvyrovnanější závěr sezóny nabízí Východní divize Americké ligy. Legendárním NY Yankees a dvojnásobnému vítězi Světové série z poslední dekády Bostonu Red Sox tu vydatně šlape na paty Tampa Bay Rays, jistou účast v nadstavbě ale nabízí pouze vítězství v divizi. O divokou kartu se druhý tým v pořadí na dálku utká s druhým týmem Západní divize, kde se o vedení přetahují Texas Rangers a LA Angels. Jasno je pouze v Centrální divizi, kterou jednoznačně vyhrál Detroit.

V Národní lize má na dosah vítězství v základní části Philadelphia, které stačí z posledních jedenácti utkání dvě vyhrát. Druhá Atlanta na ní ve Východní divizi sice ztrácí dvanáct výher, přesto Braves zatím drží Wild card Národní ligy. V šestičlenné Centrální divizi jsou blízko vítězství Milwaukee Brewers, druhé St. Louis Cardinals je o šest výher zpět. Na západě musí Arizona Diamondbacks odrážet útoky úřadujících vítězů Světové série San Francisca Giants, kterým reálně hrozí, že na obhajobu budou muset zapomenout už po základní části.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.