ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Hokejisté Mladé Boleslavi už nechtějí počtvrté do baráže

Velikost textu:

Mladá Boleslav - Tři roky po sobě hráli hokejisté Mladé Boleslavi baráž o extraligu. V létě Středočeši poměrně výrazně obměnili kádr a v nové sezóně se chtějí poprat alespoň o předkolo play-off. Mladou Boleslav opustilo v létě celkem devět hráčů. Mezi nimi i Richard Král, který poslední sezóny vládl klubové produktivitě. Novou oporou útoku by měl být Tomáš Divíšek.

Hokejisté Mladé Boleslavi
Hokejisté Mladé Boleslavi
Otevřít galerii
 • Hokejisté Mladé Boleslavi autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Hokejista Jiří Marušák autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Byl jsem v Brně a počítal jsem, že tam podepíšu smlouvu, ale nějak jsme se potom nedohodli. Ozvala se Boleslav a jednání byla perfektní. Za čtrnáct dní bylo jasno," uvedl útočník Divíšek.

Mezi šesticí nových posil je i zkušený obránce Jiří Marušák, který přišel z ruského Novokuzněcku. "V květnu jsem se rozhodl, že nebudu čekat na zahraniční nabídky. Byl cítit zájem ze strany Boleslavi, navíc jsem tady před dvěma roky kousek sezony odehrál, prostředí jsem znal, takže volba byla celkem jednoduchá," prozradil Marušák.

přehrát video
Příprava hokejistů Mladé Boleslavi

Hlavní cíl pro novou sezónu je jasný. Po třech letech se konečně vyhnout baráži. "Třeba nám pomůže nějaká pravděpodobnost a statistika – tři baráže po sobě... Třeba se nám to letos vyhne," věří Marušák.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.