ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Hokejisty Plzně i nadále povede Jelínek

Velikost textu:

Plzeň - Hokejisty Plzně bude i v příští sezoně trénovat Marian Jelínek. Letos dovedl Západočechy k vítězství v základní části extraligy, ale v play-off vypadl jeho tým už ve čtvrtfinále. Jelínek se krátce po překvapivém neúspěchu v sérii s Libercem dohodl s generálním manažerem klubu Martinem Strakou na pokračování spolupráce. Kouč odmítl mimo jiné nabídky hokejového týmu z Hradce Králové usilujícího o účast v Kontinentální lize.

Marian Jelínek
Marian Jelínek
Otevřít galerii
 • Marian Jelínek autor: ČT24, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Hokejisté Plzně autor: Petr Eret, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/15/1417/141669.jpg?1265747191

"Martin mi předložil už před měsícem nabídku na novou smlouvu. Řekl jsem mu, ať to nechá po play-off," řekl Jelínek deníku Sport. "V Liberci jsme se pak zamkli do kamrlíku, znovu se mě ptal, co já na to, jenže já byl tak frustrovaný, že jsme to odložili na pondělí. Plácli jsme si, ještě to ale není podepsané," uvedl.

Šestačtyřicetiletý trenér, jenž v Plzni působí poprvé jako hlavní kouč, měl i jiné nabídky. Například z klubu Lev Hradec Králové, který usiluje o vstup do Kontinentální ligy. "Nabídku jsem měl i z ruských klubů. V neděli jsem dal do Hradce i do Ruska vědět, že jsem se rozhodl pro Plzeň. Přišla mi odpověď, že mě chápou," dodal Jelínek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.