ČTsport

ČTsport
pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Machovskému se vrátily problémy, na soustředění reprezentace ho střídá Sedláček

Velikost textu:

Zranění poslalo domů ze soustředění hokejové reprezentace brankáře Matěje Machovského ze Sparty. Trenér Miloš Říha za gólmana, který v Přerově ještě dopoledne s týmem trénoval, ale vrátily se mu problémy s nohou, povolal Jakuba Sedláčka ze Zlína.

Matěj Machovský
Matěj Machovský

"Matěji Machovskému se ozvaly potíže, které měl už v minulé sezoně, a nebude to raději namáhat. Jakub Sedláček by měl být k dispozici už na dnešním odpoledním tréninku," řekl tiskový mluvčí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.  

Sedláček doplní trio Patrik Bartošák z Vítkovic, Petr Mrázek z Caroliny a Roman Will z Liberce. Říha si cení toho, že Zlín Sedláčka narychlo uvolnil. "Oceňujeme přístup klubů, že nebyl jediný problém s uvolňováním hráčů. Byl jsem tím velmi příjemně překvapený," řekl kouč o sestavování kádru pro kemp.  

Český národní tým má první soustředění naplánované od pondělka do pátku. Ve čtvrtek od 17 hodin sehraje mezi sebou modelové utkání. První herní akce v sezoně čeká národní mužstvo až v listopadu na turnaji Karjala. Do něj reprezentace vstoupí 8. listopadu doma proti Švédsku, zápasy s Finskem a Ruskem sehraje v Helsinkách.

přehrát video
Trenér Říha si poprvé na ledě vyzkoušel hráče


Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.