ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Tápající Slavii podpoří i O2 arena, po výhře zlevní občerstvení

Velikost textu:

Praha – Hokejová Slavia se zatím na domácím ledě trápí a v tabulce jí patří až 12. příčka. V cestě do play-off má Slavii pomoci i nápad vedení klubu a provozovatele pražské O2 areny, společnosti Bestsport. Akce Pojďme dostat Slavii do play-off má jednoduché pravidlo: pokud Slavia vyhraje domácí zápas, tak při následujícím utkání v O2 areně budou nejprodávanější položky občerstvení až o polovinu levnější.

Radující se Slavia
Radující se Slavia

Slavia má na domácím ledě velký problém nejen bodovat, ale také střílet góly. Se 14 body ze 14 zápasů je nejhorším týmem na vlastním ledě. Pražanům se však v posledních dvou domácích zápasech podařilo zvítězit a je na dohled příčkám zaručujícím play-off.

"Přejeme si, aby už v pátek fanoušci přišli ve zvýšeném počtu a pomohli Slavii vyhrát. A pokud se to povede, budou mít všichni příznivci hokeje 20. prosince možnost odreagovat se v předvánočním shonu při fandění v O2 areně. Občerstvení ve stejné kvalitě jako jindy přitom dostanou téměř za polovinu běžné ceny," uvedl předseda představenstva Bestsportu Richard Benýšek.

Akce bude platit do konce základní části extraligy a začíná tento pátek. Pokud tedy Slavia porazí České Budějovice, bude 20. prosince občerstvení při zápase s Třincem výrazně levnější. Stejně tak tomu bude po každém dalším vyhraném zápase domácího týmu v O2 areně.

"Jsme velice rádi za tuto akci a děkujeme O2 areně, že se snaží podpořit náš klub. Doufáme, že to ocení i naši fanoušci," přidal se obchodní ředitel Slavie Ladislav Blažek.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.