TCL V Repre

Derby fotbalistek nemělo vítěze. Zasloužená remíza, tvrdí Šurnovská

V lize fotbalistek se hrálo derby. Sparťanky vedly po přesné hlavičce Lucie Martínkové, ale Slavia dokázala vyrovnat, když se deset minut před koncem trefila z přímého kopu přesně k pravé tyči Martina Šurnovská. Na remíze 1:1 už to nic nezměnilo, ani vyloučení Martínkové po druhé žluté kartě v závěru utkání.

Lucie Martínková
zdroj: ČTK autor: Martin Salajka

Martínková měla hned úvodní šanci zápasu, ale sólo jí zmařila dobrým vyběhnutím brankářka Votíková.

"Výsledek zápasu bohužel ovlivnily šance, které jsem měla a neproměnila," konstatovala zklamaná Martínková po utkání.

Autorka slávistického gólu viděla remízu jako zaslouženou. "V prvním poločase jsme měly víc ze hry, ale pak jsme dostaly gól a byly rády, že jsme vyrovnaly. Tak doufám, že doma to rozhodneme," věří Šurnovská.

Boj o titul v lize žen je stále patový, derby skončilo remízou

V tabulce se tak nic nezměnilo a Sparta dál vede před druhou Slavií pouze o skóre.